Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="255667"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Не кашель й не температура: вчені назвали 2 найраніших симптоми коронавірусу

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2020.10.06
0
За кілька місяців пандемії ми, здавалося б, уже вивчили напам'ять всі типові ознаки коронавірусу. Однак вчені в процесі вивчення хв

За кілька місяців пандемії ми, здавалося б, уже вивчили напам’ять всі типові ознаки коронавірусу. Однак вчені в процесі вивчення хвороби відкривають все більше нехарактерних симптомів, поява яких може сигналізувати про розвиток недуги.

Симптомы коронавируса у детей

Джерело: freepik

До переліку основних симптомів захворювання COVID-19 Всесвітня організація охорони здоров’я внесла лихоманку, сухий кашель, втому, втрату нюху та смакових відчуттів. Природу останніх двох вчені вже пояснили раніше. Як виявилося, SARS-CoV-2 вчиняє негативний вплив на нервові клітини, які контролюють сприйнятливість людини до запахів та смаків.
Також медики знову проаналізували ознаки розвитку хвороби у пацієнтів з ковідом і виділили два перших основні симптоми. Найбільш розповсюдженими серед всіх вікових груп виявилися головний біль та стійка втома. Саме вони говорять про можливе зараження коронавірусів.

«У більшості людей при захворюванні на коронавірус розвиваються сильний головний біль та стійка втома. Понад 80 відсотків усіх пацієнтів повідомили про головний біль як про один з перших симптомів, 72 відсотки повідомили про втому», — пояснюють фахівці.


Симптомы коронавируса

Джерело: freepik

За даними дослідження, лише 9% хворих на коронавірус у віці 18-65 років не відчули стомлюваність або мігрень. До того ж учені відзначили, що при ковідній хворобі можливі болі в горлі, діарея та сильна сльозогінність.


Прі цьому медики не виключають, що подібні ознаки можуть свідчити й про інші захворювання. Якщо ви вже тривалий час відчуваєте втому і не бачите для себе очевидних причин, рекомендується звернутися за консультацією до лікаря.


Будьте уважні до себе і бережіть здоров’я!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x