Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="254478"]
Материалы на украинском языке

Наталка Карпа створила альбом колискових пісень для українських малюків

Old date:
Current date: 2022.08.13
New date: 2020.09.16
0
Українська співачка Наталка Карпа представила свій новий акустичний міні-альбом колискових на відкритті виставки робіт львівськ

Українська співачка Наталка Карпа представила свій новий акустичний міні-альбом колискових на відкритті виставки робіт львівського художника Юрія Скандакова.

Наталка Карпа новий альбом

Джерело: [email protected]

Роль матері кардинально змінює життя жінки та її емоційний стан, надихає на нове і цікаве. Так, Наталка Карпа, відчувши потребу та натхнення, створила альбом колискових пісень для українських дітей — #карпаколискові.
«Чесно  зізнаюсь, що донечці постійно співаю пісень, чи на прогулянці, чи заколисуючи до сну, але щоб записати професійно на студії колискову чи цілий альбом, навіть гадки не було. Про те, коли все зводиться до того, що навіть Всесвіт дає тобі всі складові, які підкріплюються твоїм внутрішнім станом, не варто чинити опір»,

— пояснює своє рішення створити авторські колискові співачка.


За словам зіркової матусі, після народження дітей її емоційний стан дещо змінився.

«Такої ніжності та чуттєвості давно не відчувала. Важливо  не упустити цей момент і дозволити вилити це все в музику, у творчість»,


— додає Наталка Карпа.

Колискові пісні, які співають у дитинстві надзвичайно важливі для розвитку кожного з нас. Розуміючи це, Наталка Карпа, хотіла не тільки вкласти всю себе у кожну пісню, а й додати альбому належного візуального оформлення.

«Я довго шукала обкладинку і коли мені на очі потрапила картина художника Юрія Скандакова, я зрозуміла, що це те, що мені потрібно. Картина має назву “Соняшник”, а зображені на ній мати і дитя. Це дуже про мене! Тому питання, якою буде обкладинка, більше не було. Ця картина стала попаданням у саме серце».


Наталка Карпа презентує новий альбом колискових

Джерело: пресслужба

Презентація нового альбому колискових Наталки Карпи пройшла на відкритті виставки робіт львівського митця  Юрія Скандакова. Присутніми були Тарас Тополя, Соломія Вітвіцька, Катерина Осадча, Галина Завійська.


Юрій Скандаков — львівській художник-імпресіоніст, дизайнер та педагог. Він творив з 60-х років минулого століття й до наших днів. Він був великим патріотом України та Львова, міста, де він створив найбільшу кількість своїх робіт.  У його творчості не побачиш політичних ідей, які були притаманні більшості митців того часу, а лише великий талант, прекрасні краєвиди Львова минулого століття та емоційні сюжети.


Останні здатні доторкнутися до серця кожного — як це зробила картина “Соняшник” на обкладинці Наталки Карпи. Досить лише одного погляду аби закохатися. Більшість картин художника були втрачені або розкидані по світу, але зараз вдалося зібрати вагому частину робіт та показати українському глядачу у форматі ретроспективної виставки.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x