Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="280850"]
Материалы на украинском языке

Народження дитини: як обрати подарунок для немовляти

0
Подарунок для дитини будь-якого віку — непроста задача. А якщо малечі ще немає і року, вона додатково ускладнюється. Як зрозуміти с�

Подарунок для дитини будь-якого віку — непроста задача. А якщо малечі ще немає і року, вона додатково ускладнюється. Як зрозуміти смаки цієї маленької людини? Як підібрати презент, котрий їй сподобається? Звісно, кожен хоче, щоб саме його подарунок отримував максимум уваги малюка. Дитячі товари в магазинах налічують сотні, а то і тисячі різних іграшок, засобів гігієни, аксесуарів. Щоб не розгубитися в цьому різноманітті й обрати оптимальний презент для немовляти, треба витратити багато часу і сил. Сподіваємося, наш матеріал допоможе вам успішно впоратися із цією задачею.  

Джерело: freepik

Поради психологів щодо вибору подарунка для малечі

Немовлята — це діти від народження до 1 року. Цей період можна розділити на дві частини:

 • до 4 тижнів — новонароджена дитина;
 • від місяця і до року — грудний вік.

Протягом цих відрізків часу потреби та смаки малечі змінюються, і до цього варто бути готовими. Ми поговорили із психологами, і вони порадили під час вибору подарунка взяти до уваги наступне:

 • перший рік життя дитина проводить у горизонтальному положенні;
 • у цьому віці малюки не дуже переймаються нюансами та дрібними деталями;
 • маленькі долоньки ще мають замало сил, тому не можуть тримати важкі предмети;
 • яскраві кольори здатні в цей період негативно вплинути на зір, тож варто від них утриматися. Йдеться як про іграшки, так і про декор.

Під час вибору презентів для немовлят спеціалісти радять віддавати перевагу речам, які привертають увагу та дають можливість задіяти якнайбільше відчуттів. Це можуть бути підвісні мобілі або іграшки зі звуковими ефектами, дзеркала чи подушки з різними наповнювачами.


Джерело: freepik

Що краще подарувати: корисну річ чи іграшку?

Дуже часто батьки просять подарувати дитині щось корисне — велику упаковку підгузків, засоби для харчування або купання. Ці речі активно використовуються та недешево коштують, тому завжди хочеться мати їх про запас. Такі корисні подарунки можна назвати презентами для дитини, але батькам. На відміну від них, іграшки створені лише для малюків. І їх не варто недооцінювати. Правильно підібрана та якісно зроблена іграшка для немовляти здатна виконувати багато функцій, зокрема й корисних:

 • сприяти пізнанню довкілля;
 • допомагати у спілкуванні з дорослими;
 • поліпшувати координацію рухів;
 • заспокоювати для сну;
 • витримувати «творчі пориви» малюка;
 • стимулювати розвиток мовлення.

До того ж такі речі здатні просто викликати позитивні емоції, розважати та забезпечувати хороший настрій дитини, яка тільки нещодавно з’явилася на цей світ і ще не спроможна впоратися з усіма відчуттями та враженнями.

Який сенс у даруванні дитині ювелірних прикрас?

Останнім часом багато заможних людей обирають у подарунок немовляті ювелірні прикраси. Проте не всі розуміють, навіщо дитині в цьому віці коштовності. Найчастіше подібні прикраси відіграють роль оберега. Вони можуть супроводжувати людину протягом усього життя, нагадуючи про того, хто зробив подарунок. І тут головною буде не вартість виробу, а його сенс, який прикраса в собі несе. А ще ювелірна продукція може стати першим скарбом малюка і знадобитися йому вже у дорослому житті.

Якщо ви вирішили подарувати саме такий виріб, обов’язково звертайте увагу на якість роботи, справжність матеріалів і безпечність форми. І не забувайте про доречність коштовного презенту. Адже не в кожній родині такий подарунок стане зрозумілим і прийнятним.

Джерело: freepik

Обираємо подарунок з урахуванням думки батьків

Головні люди в житті немовляти — батьки. Вони турбуються про нього, забезпечують захист і виховання. А ще мама і тато є містком у комунікаціях між дитиною та іншими людьми. Тому, якщо ви хочете обрати хороший подарунок для малюка, обов’язково порадьтеся з його батьками. Ми поспілкувалися з кількома мамами й татами, і вони сформулювали декілька правил щодо вибору презентів для дітей.

 1. Збираючись на свято, поговоріть з іншими гостями, щоб подарунки не повторювалися.
 2. Купуючи іграшки, перевіряйте їхні безпечність і якість, гіпоалергенність і відсутність дрібних деталей.
 3. Якщо бажаєте придбати речі, які мають розмір (одяг, підгузки тощо), заздалегідь дізнайтеся його.
 4. Ураховуйте не лише вік малюка, а і його стать.

Іноді може здатися, що в немовляти уже все є. Батьки подбали і про речі для догляду, і про одяг, і про іграшки. Що ж подарувати в такому разі? Як варіант, можна купити щось для інтер’єру дитячої кімнати або зробити презент на пам’ять. Отримані в дитинстві сувеніри нерідко набувають із часом особливого значення, і вже дорослі люди полюбляють перебирати їх і згадувати безтурботні часи, коли були маленькими.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты