Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="259255"]
Материалы на украинском языке

Молоді батьки дізналися, як виховувати та ростити дітей нового покоління

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2020.12.03
0
28 листопада 2020 відбувся дуже корисний захід - надихаючий onlineПРАКТИКУМІ «Як виховувати та ростити дітей нового покоління». Майже 1000

28 листопада 2020 відбувся дуже корисний захід — надихаючий onlineПРАКТИКУМІ «Як виховувати та ростити дітей нового покоління». Майже 1000 гостей – мам та тат – дізналися про найсучасніші тренди у догляді та вихованні малюків, дошкільнят та першачків.

Джерело: shutterstock

Це було просто неймовірно: дуже круті, прогресивні спікери, жива та дуже допитлива аудиторія, лише сучасна, практична інформація і коментарі під час виступу кожного фахівця: «Де ви були раніше?!», «Як цікаво!», «Яка корисна інформація!»
У чому секрет успіху нашого надихаючого onlineПРАКТИКУМУ? Тут зустрічаються небайдужі люди, однодумці й усі ми – на той самій хвилі! Разом намагаємося зробити так, щоб наші діти росли здоровими, розвинутими, щасливими!

Модератором зустрічі була Влада Барсукова, головний редактор журналу «Мой ребенок», контент-директор сайту moirebenok.ua та ідейний натхненник заходу.


Відкривала зустріч Мая Руселевич, к.м. н., лікар вищої категорії, педіатр, алерголог, пульмонолог, засновник медичного алергологічного центру «Baby Health» з м. ІРПІНЬ
Мая розповіла, що мають сучасні батьки про алергічні реакції, чому не можна лікувати дитину самостійно та що робити, коли ви бачите висипання, почервоніння або виникають ще якісь проблеми.

Батьки дізналися про ризики, профілактику, необхідні аналізи та лікування маленького алергіка. Мая дала чітку та зрозумілу інформацію щодо дієти мами, яка годує, купи аналізів та досліджень, а також розказала, чим годувати дитину, якщо існує ризик алергічної реакції. Найсвіжіші дослідження, сучасні рекомендації та лише практичні поради!


Продовжила наш практикум Ірина Валентинівна Деряпа, к.м.н, лікар-офтальмолог вищої категорії, клініка ЄвроЗір+, м. Київ

Вона розказала, скільки часу може проводити дитина з гаджетамі, а скільки він має гуляти надворі. На важливе запитання про гаджети дитині від року Ірина Валентинівна дала категоричну відповідь: «Я на боці тих фахівців, які вважають, що треба штрафувати батьків, які дають гаджети дітям до 3-х років!».

Але, коли дитина дорослішає, ми не можемо створити дитині абсолютно інтернет-стерильні умови. Реальність – є реальність. Телефони, планшети, комп’ютери, а зараз ще й дистанційне навчання! Ірина Валентинівна розказала, як зберегти зір дитини в умовах тотальної діджиталізації та познайомила наших гостей з ефективним препаратом Візивіт! Рекомендований як загальнозміцнювальний засіб, додаткове джерело антоціанів, вітаміну А та селену. Візивіт виготовлений з субстанцій європейської якості: екстракт Чорниці — з Франції; Вітамін А – з Швейцарії; Селен – з Німеччини. Підходить дорослим та дітям від 3-х років (по 1 капсулі 1 раз на добу під час або після приймання їжі протягом 30 днів).


  • Візивіт максимально безпечний, відповідає нормам за наказом №339 МОЗ України.
  • Рекомендовано повторювати курс 2-3 рази на рік.
  • Продукт сприяє підвищенню гостроти зору, зменшенню втоми очей у результаті довгої роботи при штучному освітленні, загостренню нічного бачення
  • Застереження: індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

НАШ ПАРТНЕР — НАЦІОНАЛЬНА ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ – «КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД»!

КВЗ понад 70 років займає стабільні позиції на ринку України та світу. Портфель компанії нараховує 175 препаратів та 7 лікарських засобів для ветеринарії. При виготовленні продукції використовуються високоякісні субстанції ведучих європейських країн та їх дочірніх компаній. Виробництво відповідає стандартам якості ДСТУ ISO 9001: 2009 та ISO 9001: 2008 та GMP. Компанія має власну сертифіковану лабораторію. Представники компанії працюють у 24 областях України та 6 країнах близького та дальнього закордоння. Благодійність та гуманітарна допомога – постійна частина роботи компанії.


Виступ Владислави Барзилович, к.м.н, лікаря вищої категорії, педіатра, алерголога, KinderiKlinik, м. Київ, зірвав би аплодисменти, якби ми були поряд, у великій залі! Батьки були дуже вдячні за те, що Владислава розповіла про новий підхід до догляду, годування, розвитку і навіть питань гігієни! Наприклад, ще 20-30 років тому діти були в шапочках і вдома, і надворі, їх завжди не одягали, а саме «кутали». Зараз головне правило «Одягати відповідно до погоди!». Немовля, яке лежить або сидить потребує +1 шар одягу, тодлер, який вже активно бігає, почувається добре, коли на ньому на один шар одягу менше, ніж на дорослому, який гуляє з карапузом.

Також Владислава дала багато інформації щодо догляду за шкірою, введенню прикорму та детально описала причини і наслідки дефіциту заліза.

НАШ ПАРТНЕР — ТМ Kabrita. Торгова марка Kabrita — голландські традиції та досвід фермерства втілені в ніжному харчуванні на основі козячого молока для дітей з народження до трьох років. Всім відомо, що козяче молоко і продукти на його основі добре засвоюються і переносяться. Це сприяє більш комфортному травленню дитини. Суміші Kabrita поєднують в собі переваги козячого молока і сучасні інгредієнти для зростання, розвитку і захисту малюка. Вони адаптовані за білково-жировим складом та наближені до грудного молока. Містять всі необхідні вітаміни і мінерали.


І, головне, їх м’який вершковий смак дуже подобається малюкам. А для першого злакового прикорму ідеальними будуть наші каші на адаптованій молочної суміші, які містять пребіотики для поліпшення травлення і зміцнення імунітету і не містять цукру. Пюре Kabrita поєднує в собі всю користь органічних фруктів і ягід з додаванням козячих вершків. Дозволяють урізноманітнити раціон малюка. Без цукру, без крохмалю, без консервантів, без смакових добавок і без ГМО. Kabrita — правильний перший вибір для Вашого малюка! Зроблено з любов’ю.

Важливо! Грудне молоко — краще харчування для малюка. З питання вибору суміші проконсультуйтесь з фахівцем.

Олександр Грухаль, маркетинг директор групи компаній Ортомед Холдинг, розказав, чому так важливо піклуватися про стопи та купувати якісне взуття та устілки. Від вашого вибору залежить формування правильної постави та навіть більше – загальне здоров’я дитини. Саме за допомогою взуття ви займаєтесь профілактикою відхилень розвитку опорно-рухового апарату у дітей. Олександр кожного дня стикається з величезною кількістю ортопедичних проблем у діточок, то ж зробить усе, щоб батьки добре орієнтувалися, коли купляють взуття та розуміли, на що треба звернути увагу.

Вікторія Любаревич-Торхова, нейропсихолог когнітивного розвитку, більше 20-ти років життя присвятила психології, автор програми для школярів «Радість від знань», адаптований і проведений з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД».

Вікторія розказала, як саме треба підтримувати та стимулювати дитину, щоб вона ваше виховання формувало самодостатню особистість і як не зробити з неї «зручну» людину, яка вміє виживати, але не вміє бути щасливою. Психолог пояснила, як формуються психіка і здатності дитини, що таке віхи розвитку або Кризи 1-го, 3-х, 6-ти, 11-ти, а також 13-ти і 15-ти років та як моделюється сприйняття і поведінка дитини на цих етапах. Батьки також дізналися, що таке базові потреби кожної дитини і як вони формують самооцінку.

Галина Олександрівна Васковець, дитячий невропатолог, невролог, лікар вищої категорії, 15 років присвятила дітям, працюючи практикуючим неврологом у м. Черкаси. На нашій зустрічі вона розповіла, як порушення сну впливають на поведінку, емоційні розлади, пам’ять, концентрацію уваги та стан здоров’я  дитини. Галина Олександрівна розповіла, як змінюється життя, коли ми покращуємо якість сну та слідкуємо за режимом.

Також батьки дізналися про дієтичну добавку «Фломма», яка поліпшує якість сну і підтримує нервову систему. «Фломма» нормалізує циркадність сну (якісну роботу внутрішнього годинника організму), вироблення мелатоніну. Забезпечує хороше засинання, підвищує стійкість нервової системи до психоемоційного напруження і стресу. Знімає тривожність, страх перед відповідальними заходами, спілкуванням, новим колективом. Усуває відчуття пригніченості і апатії, покращує когнітивні функції.

НАШ ПАРТНЕР – КОМПАНІЯ VORWARTS PHARMA!   Vorwarts Pharma пропонує якісні продукти та надійне партнерство, має ряд незаперечних переваг на фармацевтичному ринку. Компанія піклується про свою репутацію, створену протягом багатьох років якісної роботи, цінує довіру і щире ставлення клієнтів.


Анна Саліванчук Талановита акторка та популярна блогерка відверто розказала, як вона поєднує кар’єру й материнство. Вона поділилася секретами: наші гості дізналися, звідки вона черпає енергію і як поповнює запаси. Анна вважає, що джерело в тобі! Треба лише піклуватися про нього і про себе, а ще — вміти зупинитися, коли готова забути про себе заради дітей. Ця жертовність та щоденні подвиги не потрібні: малюки мріють про щасливу маму. Саме це – найлогічніший спосіб подарувати їм щасливе дитинство.


Наші партнери підготували чудові призи для відвідувачів надихаючого, а кожний гість отримав відеозапис onlineПРАКТИКУМУ.
Організатори та усі спікери отримали безліч позитивних відгуків і, таким чином, наш практикум надихнув не лише наших гостей, але й нас самих! І це просто неймовірно! Ми вже чекаємо на наступну зустріч!


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x