Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="252719"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Імунолог назвав три чинники, які захищають від коронавірусу

Old date:
Current date: 2021.06.19
New date: 2020.08.17
0
Поки ми продовжуємо дотримуватися норм безпеки для захисту від коронавірусу, вчені все більше дізнаються про вплив хвороби на люд

Поки ми продовжуємо дотримуватися норм безпеки для захисту від коронавірусу, вчені все більше дізнаються про вплив хвороби на людину. Нещодавно стало відомо, для якого типу людей не страшний COVID-19.

коронавірус україна

Джерело: freepik

Виявляється, у деяких людей є більше шансів не підхопити коронавірусне захворювання. Про це нещодавно розповів імунолог Микола Крючков. Він назвав кілька чинників, які дозволяють людині відчувати себе в частковій безпеці під час пандемії.

Особливості імунітету

Не секрет, що у боротьбі з вірусом ефективним засобом вважається вакцина, але поки такої немає головною зброєю є імунітет. Сильний організм зможе подолати захворювання без ускладнень, а слабкий — ні. За даними імунолога, коронавірус не страшний для тих, у кого є сильний неспецифічний (вроджений) імунітет. Захисні функції такого організму просто не дадуть COVID-19 проникнути в легені — ліквідують вірус на рівні верхніх дихальних шляхів.

Інші коронавіруси

Захист від ковідної хвороби можуть забезпечити інші коронавіруси. За словами Крючкова, для людини віруси з цього сімейства великої загрози не несуть. Зазвичай вони проявляються легкими симптомами: підвищенням температури, нежитю, болем у горлі. Тобто, типовими ознаками простуди. Лікар не виключає ймовірність, що раніше ми могли захворіти саме через вплив на організм певного коронавірусу. І це дуже добре, адже в організмі залишилися Т-клітини, здатні за певним генетичним кодом розпізнати інфекцію COVID-19 і зреагувати на неї швидше.

 коронавірус україна

Джерело: freepik

Ніяких неадекватних імунних реакцій і схильностей до тромбозу

Не секрет, що в групі смертельного ризику від коронавірусу знаходяться люди з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом та іншими хронічними недугами. За словами лікаря, особливу небезпеку COVID-19 несе для людей з хворим серцем. Він посилює проблеми, що існують, тим самим викликає ускладнення. Коли ж у людини сильний імунітет, несхильний до неадекватних реакцій і тромбозу, організм може швидко впоратися з інфекцією.

Відзначимо, симптоми коронавірусу проявляються не відразу. Для зменшення ризику, дотримуйтесь правил гігієни, не забувайте про соціальну дистанцію та режим носіння захисних масок. У разі захворювання самоізолюйтеся! Якщо у вас виник сухий кашель, температура, лихоманка, задишка, проконсультуйтеся з сімейним лікарем та залишайтеся на домашньому лікуванні.

коронавірус україна

Джерело: freepik

Нагадаємо, раніше в Україні ввели зональний карантин. З 3 серпня почали діяти нові правила у боротьбі з COVID-19. Тепер країна поділена на зони поширення коронавірусу: зелену, жовту, помаранчеву та червону.

Кожна з них демонструє рівень поширення коронавірусного захворювання і в кожної діють різні правила безпеки. Наприклад, в зеленій зоні — масковий режим в місцях скупчення людей, соціальна дистанція, одна людина на 5 квадратних метрів при проведенні масових заходів. Водночас в жовтій зоні заборонено відвідувати лікарні, соціальні установи та будинки пристарілих.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: