Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="258638"]
Материалы на украинском языке

Фахівець клініки Biotexcom розповів про сурогатне материнство в Україні

0
Багато пар, які з різних причин не можуть мати дітей, звертаються за допомогою до жінок, щоб ті виносили й народили для них дитину. Ц�

Багато пар, які з різних причин не можуть мати дітей, звертаються за допомогою до жінок, щоб ті виносили й народили для них дитину. Це називається сурогатне материнство. Україна — одна з небагатьох країн, де сурогатне материнство дозволено. Саме тому в нашу країну щорічно приїжджають тисячі пар з різних країн, щоб повернутися додому з довгоочікуваним малюком.

У клініці Biotexcom, яка спеціалізується на сучасних репродуктивних технологіях, розповіли, що послуга має попит, в основному, в іноземних громадян. Варто відзначити, що завдяки просунутим сучасним технологіям, жінка, яка виношує дитину, не передає їй своїх генів: біологічний матеріал беруть у пари та підсаджують в утробу ембріон від біологічних батьків.

Ціна вагітності

Сурогатне материнство для багатьох жінок в Україні — можливість заробити. Вартість участі в програмі складає до 750 тисяч гривень, сума залежить від досвіду жінки й кількості дітей, яких вона виношує.


В умовах економічної кризи та карантину — це досить значна сума, яка дозволяє поставити на ноги власну дитину, а також поліпшити умови життя: купити або відремонтувати квартиру, відкрити власний бізнес. Винагороду сурогатна мама отримує, починаючи з настання вагітності.

На весь період вагітності жінка отримує медичний супровід і психологічну підтримку від співробітників клініки.

Хто може стати сурогатною мамою

Як розповіла Ксенія, експерт з підбору та супроводу сурогатних матерів клініки Biotexcom, то не всі можуть взяти участь в програмі. Для участі необхідно відповідати кільком умовам, наприклад, в програму беруть тільки жінок, які народили, у яких є власні діти (одна дитина або кілька), а також значення мають фізичне і психологічне здоров’я, вік, вага й інше. В участі можуть відмовити через наявність деяких хронічних захворювань.

Обмеженнями не є: місце проживання, місце прописки (тільки громадянки України) і соціальне становище. Клініка Biotexcom забезпечує іногородніх учасниць на останніх термінах вагітності комфортним житлом в Києві, щоб знизити навантаження на жінку і контролювати стан її здоров’я та здоров’я майбутньої дитини.

«В умовах карантину ми також забезпечуємо жінок транспортом, возимо їх до лікаря і на обстеження на власних машинах, щоб знизити ризик зараження коронавірусом», — розповіла Ксенія.

Важливо! Сурогатне материнство — це серйозний крок, це ваше майбутнє і майбутнє вашої сім’ї. Ваш вибір і дії повинні бути на 100% правильними. У будь-якому випадку, перед тим, як прийняти остаточне рішення, проконсультуйтеся з фахівцями та вивчіть всі питання щодо цієї відповідальної процедури.

Тисячі жінок вибирають клініку Biotexcom. Прийнявши рішення про участь в програмі, варто уважно поставитися до вибору агентства.

Клініка Biotexcom займається сурогатним материнством в Україні вже понад 11 років, її знають і рекомендують не тільки в Україні, а й за кордоном. За час роботи програми тисячі щасливих пар і їх малюків поїхали додому, залишивши вдячні відгуки про клініку. А тисячі українських жінок отримали свої гонорари та повернулися із заробітком додому, поліпшивши фінансове становище своєї родини.

Якщо ви бажаєте взяти участь у програмі, для цього вам необхідно заповнити анкету на сайті⇒

Контактні телефони:

+38 (095) 423-16-69 вайбер
+38 (097) 139-84-86


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты