Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="245755"]
Материалы на украинском языке

Експерти розповіли, чи можна використовувати Iбупрофен для лікування COVID-19

0
Авторитетні організації в сфері охорони здоров’я, а саме: Національна служба охорони здоров’я Великої Британії (NHS), Регуляторна а

Авторитетні організації в сфері охорони здоров’я, а саме: Національна служба охорони здоров’я Великої Британії (NHS), Регуляторна агенція лікарських засобів та засобів догляду за здоров’ям уряду Великої Британії (MHRA) та Національний інститут здоров’я і досконалості допомоги (NICE) підтвердили, що пацієнти можуть приймати ібупрофен при самолікуванні від симптомів COVID-19, зокрема від лихоманки та головного болю.

COVID-19, коронавірус

Джерело: pixabay.com

Робоча група експертів з COVID-19 Комісії з лікарських засобів у Великої Британії (CHM) провела власне незалежне розслідування, після чого повідомила про відсутність достатньої кількості доказів, що вказують на зв’язок між використанням ібупрофену чи інших НПЗП і погіршенням симптомів Covid-19.

  • Повний текст підтримувальної заяви Комісії з ліків для медичного застосування (CHM) можна прочитати за посиланням.
  • Повний текст офіційного листа MHRA, NHS та NICE можна прочитати за посиланням.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА), Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) та інші органи охорони здоров’я також оприлюднили заяви, що підтверджують відсутність переконливих наукових доказів щодо небажаного використання ібупрофену при COVID-19.

COVID-19, коронавірус

Джерело: freepik

В рамках спецпроекту Державного експертного центру МОЗ про дію лікарських засобів, які сьогодні застосовуються під час профілактики та лікування COVID-19, також вказано, що: ібупрофен може застосовуватися  як засіб для зниження жару. Наразі немає причин для пацієнтів, які приймають ібупрофен, переривати лікування цим препаратом, також препарат можна використовувати для боротьби зі симптомами коронавірусу.  Більше деталей на сайті про застосування ліків при COVID-19 Державного експертного центру МОЗ України.


Українська експертка Ганна Зайченко, завідувачка кафедри фармакології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця у матеріалі на шпальтах «Українська правда. Життя» також звернула увага на безпечність використання ібупрофену, а також підкреслила, що цей препарат є більш безпечним для зниження високої температури у дітей.

COVID-19, коронавірус

Джерело: freepik

Безпека споживачів є ключовим пріоритетом компанії Reckitt Benckiser. Ібупрофен це добре вивчена та широко відома діюча речовина, яка протягом багатьох років безпечно використовується проти жару та болю та вже більше 35-ти років доступна як безрецептурний лікарський засіб.

Як і при вживанні будь-яких ліків, компанія Reckitt Benckiser нагадує споживачам про необхідність перед застосуванням проконсультуватися з лікарем та важливість дотримання інструкції для медичного застосування лікарських засобів.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты