Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="267006"]
Материалы на украинском языке

9 найнебезпечніших продуктів, від яких росте живіт

0
У літню пору кожна з нас мріє позбутися зайвих кілограмів, адже пляжний сезон вже в розпалі. Однак не всі розуміють, що багато в чому

У літню пору кожна з нас мріє позбутися зайвих кілограмів, адже пляжний сезон вже в розпалі. Однак не всі розуміють, що багато в чому на проблеми з фігурою впливає спосіб життя людини. Розповідаємо, які продукти найбільш небезпечні для талії та провокують зростання живота!

9 найнебезпечніших продуктів, від яких росте живіт

Джерело: freepik

Обов’язково виключіть з раціону ці продукти. Причому не просто заради створення красивого тіла, а для здоров’я. Деякі з них не несуть організму ніякої користі, а тому псують травлення і додають зайвих кілограмів.

Капуста, шпинат, бобові, виноград

Ці продукти хоч і багаті вітамінами та мінералами, але при регулярному споживанні провокують газоутворення в організмі. Зайвих кіло вони не додають, але після вживання живіт може збільшитися.

Борошняне

Хліб, торти, печиво, булочки — все це джерела надлишкових калорій, які можуть зіпсувати талію. Крім того, вони викликають утворення газів, через що, як наслідок, росте живіт.


Газовані напої

Мінеральна вода, лимонад, шампанське та інші газовані напої не просто псують шлунок, але і викликають в ньому скупчення газів. Як наслідок — виникають здуття і неприємні відчуття.

9 найнебезпечніших продуктів, від яких росте живіт

Джерело: freepik

Алкоголь

Одна з основних небезпек алкоголю — калорійність. Також спиртні напої підвищують апетит і уповільнюють процеси розщеплення жирів, від чого неабияк збільшується вага.

Продукти з глюкозою

Жувальні гумки, батончики, цукерки та інші солодощі на фруктозі — гірші вороги травлення. Від них нерідко з’являються здуття та діарея, оскільки організм намагається якомога швидше позбутися від шкідливих речовин даних продуктів.

Напівфабрикати

Звичайно, всі ми любимо нарізки різних ковбас, сосисок і т.п. Однак такі продукти не несуть користь організму. У них міститься велика кількість трансжирів, здатних спровокувати запальні процеси. Ще одна небезпека напівфабрикатів полягає в наявності смакових добавок. Вони затримують воду і підвищують апетит, через що ми нерідко переїдаємо.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты