Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270381"]
Материалы на украинском языке

7 причин, чому болить грудна клітка

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2021.11.10
0
Біль у грудях, або у грудній клітці, не завжди означає, що у вас проблеми з серцем. Це може бути як печія, так і панкреатит. Розбираєм
7 причин, чому болить грудна клітка

Джерело: Shutterstock

БУДТЕ УВАЖНІ! Ця стаття не замінить лікаря! Якщо у вас болить у грудях, необхідно негайно звернутись до спеціаліста, а не гуглити симптоми!

Коли починає боліти у грудях, ми одразу думаємо про найгірше — це серцевий напад. Паніка, стрес, тривога — так і до нервового зриву можна донервуватись. Але насправді біль у грудній клітці може означати не тільки проблеми з серцем.

Ось декілька хвороб, які викликають біль у грудях.
1. Печія

Чи можна сплутати печію з серцевим нападом? Практика показує, що так. Кислотний рефлюкс викликає відчуття печіння в грудній клітці, тому цей стан дійсно можна сплутати з больовими відчуттями у серці. І хоча рефлюкс — це досить поширене явище, навіть у тих, в кого немає печії, варто бути уважною. Якщо ви відчуваєте це мінімум двічі на тиждень, варто звернутись до лікаря.

2. Панічна атака

Панічна атака за відчуттями нагадує серцевий напад, а людина дійсно вірить, що помирає під час цього стану. Прослідкуйте за іншими симптомами. До болю в грудній клітці також додається шалене серцебиття, пітливість, тремор у кінцівках, нудота та рвотні позиви.


Якщо ви помітили у себе панічну атаку, варто звернутись за допомогою до лікаря. Під час різноманітних карантинів та самоізоляцій у людей загострились тривожність та тривожні розлади.

чому болить грудина

Джерело: Freepik

3. Ішемічна хвороба серця

Ішемія — це хвороба, яка виникає через накопичення бляшок в артеріях. Холестерин осідає на стінках, це блокує кровотік, і саме через це може почати боліти у грудях. В першу чергу, якщо ви помітили, що часто болить у грудях, потрібно звернутись до кардіолога, щоб він зрозумів, через що саме виникає біль. Цей біль ігнорувати не можна!


4. Панкреатит

Здавалось би, де підшлункова, а де грудна клітка… стоп! Вони досить-таки поруч. Звичайно, вона не знаходиться прямо в центрі, але може викликати біль у грудній клітці. Навіть якщо біль у грудях не пов’язаний з серцем, це зовсім не означає, що небезпека минула.

Панкреатит — це запалення внаслідок виникнення у жовчному міхурі каменів. Панкреатит викликає інтенсивний, важкий та глибокий біль у животі, що переходить у грудну клітку.

чому болить грудина

Джерело: Freepik

5. Перикардит

Згадайте: чи хворіли ви на щось важке та вірусне останніми днями? Якщо так, тоді ви дійсно одного ранку можете прокинутись від гострого болю в грудній клітці. Перикардит — це запалення тканин, що оточують серце. Воно викликає біль у грудях. Зазвичай перикардит виникає через респіраторні інфекції, але його можуть спричиняти вовчак та ревматоїдний артрит.


6. Костохондрит

Запалення хряща, що з’єднує ребра та грудину — це костохондрит. Це захворювання виникає через тяжкі фізичні навантаження, а також внаслідок деяких захворювань, наприклад — артрит, фіброміалгія, інфекція дихальних шляхів. Біль при костохондриті така ж, як і при серцевому нападі, тому їх можна легко сплутати. Не варто ігнорувати цю хворобу, оскільки вона може викликати інші, серйозніші проблеми.


7. Розтягнення м’язів

Розтягнення грудного м’яза болить так, наче маєш серцевий напад. Але виникає через важкі фізичні навантаження: наприклад коли ти різко починаєш займатись спортом, хоча раніше цим не займалась. Одразу до лікаря!


ДжерелоМнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x