Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270336"]
Материалы на украинском языке

 8 способів позбутись головного болю без пігулок

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2021.11.10
0
Як позбутись головного болю без таблеток? Та чи можливо це взагалі?  Коли болить голова, ми звикли зітхати та тягнутись з
головний біль

Джерело: Freepik

Коли болить голова, ми звикли зітхати та тягнутись за знеболювальним. Але буває й таке, що головний біль застає неочікувано. Під рукою ні пігулочки, а біль просто розриває. І що ж робити? Спробуємо декілька способів, щоб полегшити цей жахливий стан.

1. Акупунктура

Дослідження стверджують, що акупунктура допомагає попередити та зменшити частоту проявів головного болю. Але варто бути уважною та обережною: обирати фахівця з акупунктури варто серйозно та слідкувати за тим, щоб голочки були простерилізовані.
2. Масаж або самомасаж

Вчені довели, що людям з частими мігренями та головними болями потрібно час від часу ходити на курс масажу. Згідно з цим дослідженням, люди, що страждають на мігрень, але мали курс масажу довжиною у шість тижнів (1 сесія на тиждень), набагато рідше страждали на головний біль та краще спали.

Тимчасово полегшити головний біль допоможе такий масаж: потріть скроні та повільно зробіть легкий масаж шиї, спини, голови, плечей. Або попросіть когось це зробити.


3. Розтяжка

Головний біль може виникнути через напруження м’язів шиї та спини. Саме тому варто додати у щоденну зарядку більше вправ на розтяжку.

Вправи від головного болю:


  • Нахиліть підборіддя вперед та вгору, а потім — до кожного плеча.
  • Повільно знизуйте плечима: вгору і вниз, а потім — вгору і вперед, вгору і назад.
вправи від головного болю

Джерело: Freepik

4. Медитація

Головний біль може виникати через стрес та напружену роботу. Щоб знизити рівень стресу, варто спробувати такі розслаблюючі техніки як медитація. Медитації допомагають підвищити креативність, розслабитись після важкого робочого дня, та навіть дозволяють краще засинати й менше тривожитись.

5. Йога

Заняття йогою діють як медитація та розтяжка одразу, оскільки вони охоплюють дихальні вправи, і медитації, і фізичні вправи. В комплексі йога дозволяє підтримувати себе у формі, а також — розслаблятись. Тому головний біль через стрес та тривожність турбуватиме вас рідше, якщо почнете займатись йогою.

6. Вправи для релаксації

Головний біль через тривожність та стрес — це реалії, з якими зіткнулась більшість із нас з початком карантинів та пандемії коронавірусу. Саме тому психологи радять зменшувати рівень тривоги за допомогою спеціальних вправ. Наприклад — глибоке дихання, прослуховування приємної музики, візуалізація і так далі.


головний біль без таблеток

Джерело: Freepik

7. Правильне харчування

Велика кількість нітратів та нітритів у раціоні теж можуть стати причиною цього недугу. Щоб зменшити кількість епізодів головного болю, потрібно якомога рідше вживати продукти з цього переліку:

  • алкоголь;
  • кофеїн;
  • шоколад та сир;
  • горіхи та деякі бобові (наприклад — соя);
  • ковбаси;
  • солодощі та цукор.

Не забувайте про курс вітамінів групи B.

8. Тепло та холод

Цей спосіб знизити головний біль можна використовувати навіть під час вагітності, оскільки він не вимагає нічого окрім теплого або холодного компресу.


Якщо головний біль супроводжується тяжкістю, відчуттям скутості у шкірі, потрібно прикласти до задньої її частини щось тепле. А якщо біль пульсуючий, використовуй холод — прикладай щось холодне до скронь.


Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x