Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="213888"]
Материалы на украинском языке

7 чудових книг про природу для дітей від 2 до 7 років

0
Травень - особливий місяць, коли природа вже одягла зелені шати, квітнуть буйним цвітом  сади, сквери, парки, ліси… Птахи співають с

Травень — особливий місяць, коли природа вже одягла зелені шати, квітнуть буйним цвітом  сади, сквери, парки, ліси… Птахи співають свої найромантичніше пісні та звивають гніздечка. Й так приємно зустрічати кожну весну із своїми допитливими дітьми. Красу світу починаємо тонко сприймати саме у ранньому дитинстві. Відчуття прекрасного та доброго приходить з колисковою та світлими казками від мами й тата. Й дуже гарно змалечку оточувати дітей змістовними книгами з гарними вишуканими ілюстраціями, які милують зір та розвивають фантазію малюка.

дитячі книги про природу

Мирослава Макаревич
Мирослава Макаревич
Дитяча письменниця, автор книг для дітей, журналіст. Співпрацювала з міжнародними інформаційними агентствами BBC й Reuters, працювала на посаді головного редактора у видавничих будинках HFS, Sanoma Media Ukraine, Edipresse Media. Є куратором міжнародних арт та соціально-культурних проектів.

Серед казок Мирослави Макаревич чимало присвячено природі, рідній землі. Наприклад «Казка про Каштан й Горобину», «Казка про Вишню, або Вишневі мандри». Й остання книжка «Таємниця лебедів», яка побачила світ у 2019 році, про те, як важливо мріяти та розвивати уяву дітей.

***


Ці книжки допоможуть дитині зробити вірний вибір: бути справжнім другом Матінки Природи, а не її руйнівником. Бо батьківський обов’язок розповісти своїм дітям про наших сусідів по планеті, навчити їх поважати та охороняти.

Й повертаючись до паперових книжок, важливо наголосити, що кожна з них колись була живим деревом, а тепер зберігає та передає нам важливі знання, приносить радість нам. Й тому так важливо використовувати перероблений папір й щовесни садити нові дерева!

Нет времени читать статью сейчас? Мы вышлем на вашу почту!

7 книг про природу для віку від 2-х до 7-ми

Маленький принц

А. Сент-Екзюпері, переклад Анатоля Перепаді, видавництво «Час майстрів», 2017

«Маленький принц» – одна з найпопулярніших у світі книг.

книги для детей о природе

Джерело: archive.chytomo.com

В ній квінтесенція коректного ставлення до всього, що тебе оточує, за що людина має відповідати протягом всього свого життя. Наведу лише дві свої улюблені цитати: «Лише серце добре бачить. Найголовнішого не побачиш очима»; «Прибрався сам уранці – ретельно прибери і свою планету.» В Україні тільки за останні роки вийшло з десяток видань цієї казки українською мовою. Проте раджу звернути увагу на переклад казки Анатоля Перепаді, унікального українського перекладача-поліглота, лауреата багатьох перекладацьких премій.

Бузиновий цар

Ліна Костенко, «Веселка», 1987, 1990

Спробуйте в архівах бібліотек знайти дитячу поетичну збірку Ліни Костенко «Бузиновий цар» з ілюстраціями львівської художниці Вікторії Ковальчук.

цікаві книги про природу для дітей

Джерело: казка.укр

У цій книзі зустрілося два генія: поетеса та художниця, яка реалізує себе як й письменниця. Вікторія Ковальчук активно співпрацює з відомими українськими видавництвами, наприклад, з «Веселкою», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Видавництво Старого Лева». Роздивляйтеся дуже уважно малюнки пані Вікторії, щиро закоханої у Природу, й спробуйте за кожним її малюнком створити з дитиною свою власну казку.

Рися, що жила на дереві

Михайло Слабошпицький, «Ярославів Вал», 2019

Нова книжка від живого українського класика, автора понад двох десятків книжок для дітей.

перші книги про природу для дітей

Джерело: facebook.com

Це не тільки насолода вишуканою літературною мовою, а й своєрідна спроба відповісти на всі дитячі «що» та «чому». Чи є у вас друзі серед собак, котів, лелек, папуг,бджіл та дерев? Це вибрані оповідання та казки Михайла Слабошпицького, які неодноразово виходили в перекладах на іноземні мови. Ілюстрації до книги виконані художницею Оксаною Мушкетик. І вони пластилінові! І ці ілюстрації – своєрідний майстер-клас з фантастичного ліплення!

Моя перша книжка про природу (з наклейками)

Фелісіті Брукс та Керолайн Янг. «Книголав», 2017

Інформативна  книжка для малюків-природодослідників дасть відповіді на різноманітні питання: як народжуються метелик та квітка; як розібратися із слідами певних тварин; що таке харчовий ланцюжок…

книжки про природу для дітей

Джерело: yakaboo.ua

Ця книжка – справжній сюрприз для дітей, які знають, що таке наліпки! Бо ця книжка  містить більше ста наліпок, якими маленькі читачі зможуть прикрашати сторінки, виконуючи цікаві завдання.

Рік у лісі

Емілія Дзюбак «Видавництво Старого Лева», 2016

Ось ми й підійшли до вельми популярних скрізь у світі книг-розглядалок (віммельбухів).

цікаві книги для дітей про природу

Джерело: starylev.com.ua

Хочете розвити увагу та логічне мислення у дитини, отже, сміливо заходьте у цей книжковий ліс із малюком. Чудова книжка натхненно розповідає про життя у лісі протягом всіх 12 місяців. Цікаво дізнатися, зокрема, де й як живуть різні тварини й птахи; хто найбільш працелюбний, а хто – ледачий; як одні тваринки засинають та прокидаються; що відбувається на землі й під нею, а що на деревах…

Зберегти ліс

Ганна Булгакова, «Ранок», 2017

Видавництво «Ранок» запустило серію справжніх еко-книг, виготовлених з переробленого паперу.

книги для дітей про природу від 7 років

Джерело: ranok.com.ua

Ця книжка більш пасує 7-річним діткам. Граючись, дитина засвоюватиме основні правила екологічного життя. Цей справжній посібник для маленького друга природи насичений різними цікавими завданнями та квестами.

Азбука екології

Наталія Чуб, «Віват», 2014

З великим задоволенням збирала та дарувала дітям навколо книги з серії «Енциклопедія для маленьких вундеркіндів», яка розрахована на дошкільнят.

книги про екологію для дітей

Джерело: yakaboo.ua

Наприклад, «Азбука доброти», «Азбука ввічливості», «Азбука здоров’я» автора Наталії Чуб, відомого психолога, досвідченої мами. У книжці «Азбука екології» з гарними «соковитими» ілюстраціями доступною мовою розповідається про те, як важливо бути уважним та відповідальним як до природи та інших людей, так і до власного здоров`я.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты