Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268862"]
Материалы на украинском языке

6 продуктів для вечері, які допомагають спалювати жир

0
Які продукти вибрати для вечері, щоб посприяти схудненню або зберегти прекрасну фігуру? Дізнайтеся рекомендації фахівців. Моло�

Які продукти вибрати для вечері, щоб посприяти схудненню або зберегти прекрасну фігуру? Дізнайтеся рекомендації фахівців.

Які продукти допомагають спалювати жир

Джерело: freepik

Молоко, йогурт та сир

Молочні продукти багаті кальцієм, який допомагає спалювати жир. За даними дослідників, високий рівень метаболізму безпосередньо залежить від споживання кальцію. Один з експериментів вчених навіть підтвердив, що люди, які регулярно вживають молочку, здатні спалити на 1,5 кілограма більше зайвої ваги, ніж ті, хто не додає ці продукти в раціон.

Горіхи

Це ідеальний варіант для перекусу. Горіхи не просто усувають голод між прийомами їжі, а й насичують організм корисними кислотами омега-3 і мікроелементами. Так, наприклад, мигдаль і волоські горіхи забезпечують нас білком, харчовими волокнами, магнієм, фосфором, цинком залізом, вітамінами Е і групи В.

Яблука та груші

Ці фрукти сприяють розщепленню жирів в організмі за рахунок наявності флавоноїдів. За даними досліджень, жінки, які регулярно вживали дані природні речовини, володіли мінімальним індексом маси тіла. Вчені переконані, що такий ефект виникає, оскільки флавоноїди збільшують витрату енергії, підвищують здатність м’язів поглинати глюкозу і спалюють зайві жири. Тому, обов’язково додайте в раціон яблука і груші, якщо намагаєтеся схуднути.


Яйця

Яйця вважаються найкращим джрелом білка, якого так потребує наш організм. Особливо яйця корисні тим, хто піклується про свою фігуру. При вживанні цього продукту тіло витрачає більше калорій на переробку їжі. Ще одна перевага — яйця краще втамовують голод і насичують, тим самим перешкоджаючи переїданню. У комплексі з тренуваннями і правильним раціоном вже через місяць можна помітити зміни у фігурі.

Овес і ячмінь

Якщо обирати правильні вуглеводи, то їх можна їсти в будь-якій кількості. Саме тому дієтологи рекомендують віддавати перевагу кашам з вівса і ячменю. У них міститься велика кількість клітковини, яка покращує травлення і обмін речовин. Не знаєте, чим повечеряти? Ячмінний гарнір і шматочок курки допоможуть насититися і посприяють схудненню.

Зелений чай

У зеленому чаї багато катехінів, які прискорюють обмінні процеси в організмі. Дослідження показують, що вживання зеленого чаю особливо сприяє боротьбі із зайвими жировими відкладеннями. Дві-три чашечки чаю з лимоном та імбиром допоможуть в схудненні.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты