Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="223063"]
Материалы на украинском языке

5 помилок, які здійснюють мами, коли у дитини температура

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.16
0
Якщо у дитини температура, маму охоплює тривога. І це зрозуміло, адже різні діти по-різному переносять цю проблему. До того ж дитячи

Якщо у дитини температура, маму охоплює тривога. І це зрозуміло, адже різні діти по-різному переносять цю проблему. До того ж дитячий організм непередбачуваний: якщо під час минулої хвороби переносимість була хорошою, це ще не означає, що і в цей раз все буде добре. Тому більшість мам озброюються знаннями про те, як збити у дитини температуру.

температура у дитини

Джерело: pixabay.com

Температура у дитини є захисною реакцією організму у відповідь на вторгнення інфекційного агента. Тому ставитися до неї потрібно з повагою, чуйно вловлюючи грань між її користю і шкодою, яку вона може принести малюку.

Перша помилка, яку здійснюють мами, коли у дитини температура, це бажання збити її.

Фахівці радять не збивати температуру тіла, якщо вона не перевищує 38,5 градусів. Однак не можна допускати підйому температури вище 38 градусів у немовлят, особливо до тримісячного віку. Заходи щодо зниження температури слід приймати, якщо у малюка в минулому були судоми або дитина просто погано переносить лихоманку.


Друга помилка — неправильний вибір препарату для зниження рівня температури у дитини.

Педіатри рекомендують збивати температуру у дитини парацетамолом і ібупрофеном. Анальгін застосовувати небажано: він може різко знизити температуру і це негативно позначиться на стані здоров’я малюка. Аспірин світова педіатрія пов’язує з розвитком важкого захворювання, при якому вражається печінка — синдромом Рея.

температура у дитини

Джерело: Fotolia

Третя помилка — надто часті спроби збити температуру за допомогою жарознижувальних засобів, а також відмова від інших методів зниження температури у дитини.

Пам’ятайте: інтервал між введенням жарознижуючих препаратів повинен бути не менше 4-6 годин. У проміжках між прийомами препаратів треба застосовувати фізичні методи зниження температури. Малюка слід розкрити. Температура повітря в кімнаті не повинна перевищувати 18-20 градусів. Можна змочити м’яку пелюшку в прохолодній воді і обернути дитину. Особливу увагу треба приділити зонам високої тепловіддачі: це скроні, пахви, пахові складки і підколінні ямки.

Четверта помилка: насильницьке годування дитини

Насильницьке годування при високій температури часто закінчується блювотою. Дозвольте організму дитини боротися з температурою без відволікання сил на перетравлення їжі.

температура у дитини

Джерело: Fotolia

П’ята помилка: недостатній питний режим

Важлива умова успішної боротьби з гіпертермією — випоювання малюка. Пропонувати воду необхідно невеликими порціями, але часто.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (6 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты