Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="229461"]
Материалы на украинском языке

5 небезпечних хвороб, які можна переплутати зі звичайною застудою

0
Осінь і зима - час, коли всі ми найбільш схильні до застуд. Саме тому в цей час року потрібно з особливою увагою ставитися до сво

Осінь і зима — час, коли всі ми найбільш схильні до застуд.

застуда, лікування застуди

Джерело: instagram@ikransk

Саме тому в цей час року потрібно з особливою увагою ставитися до свого здоров’я — не переохолоджуватися, правильно харчуватися і зміцнювати імунітет.

Крім того, важливо знати ряд симптомів, що свідчать про те, що звичайна застуда переростає в інше, більш серйозне і небезпечне захворювання.

Про те, як не сплутати симптоми нешкідливої застуди з ознаками інших захворювань — читайте в нашому матеріалі.


УСКЛАДНЕНЕ ДИХАННЯ

Брак повітря, задишка, хрипи і інші проблеми з диханням можуть сигналізувати про хронічну обструктивну хворобу легень (ХОХЛ). Під цим терміном мається на увазі тривале захворювання, яке викликає запалення легень, пошкодження тканин легень і звуження дихальних шляхів. Якщо ви спостерігаєте у себе один з цих симптомів, то не слід списувати їх на звичайну застуду. Краще — негайно звернутися до лікаря.

застуда, лікування застуди

Джерело: instagram@doctordoma

КАШЕЛЬ, ЯКИЙ НЕ ПРОХОДИТЬ

Кашель, який турбує вас більше двох тижнів, повинен насторожити. Медики наголошують на тому, що тривалий кашель може бути ознакою затяжного бронхіту і навіть запалення легенів. Важливо вчасно діагностувати захворювання і призначити своєчасне лікування, щоб уникнути несприятливих наслідків для здоров’я.

ЛОМОТА В ТІЛІ

Незважаючи на те, що симптоми застуди і грипу на початковій стадії дуже схожі, існує одна очевидна ознака того, що ви захворіли саме грипом. Мова йде про біль в тілі, включаючи ломоту в суглобах і хворобливі відчуття у внутрішніх органах — наприклад, в шлунку і кишечнику. Якщо поряд з іншими простудними симптомами ви відчуваєте біль в тілі, то, майже зі стовідсотковою ймовірністю вам слід лікуватися від грипу.

застуда, лікування застуди

Джерело: [email protected]

БІЛЬ У ГОРЛІ

Одним із симптомів звичайної застуди є біль в горлі. Однак медики відзначають, що нестерпний біль в горлі, через який у вас порушується сон, і ви відчуваєте труднощі з вживанням їжі або рідини, може в дійсності сигналізувати про ангіну, включаючи стрептококову інфекцію.

ГОЛОВНИЙ БІЛЬ

Якщо застуда супроводжується сильним головним болем, то вам слід виключити синусит і гайморит. Ці хвороби набагато небезпечніше звичайної застуди і вимагають відповідного лікування. Також вас повинен насторожити головний біль, який триває понад 5-7 днів, адже саме стільки зазвичай триває застуда.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты