Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="256408"]
Материалы на украинском языке

12 гаджетів за копійки, які полегшать життя на кухні

0
Хатні справи потрібно виконувати без напрягів, тоді не буде перевтоми і ніщо не стане на заваді гарного відпочинку після роботи. Що

Хатні справи потрібно виконувати без напрягів, тоді не буде перевтоми і ніщо не стане на заваді гарного відпочинку після роботи. Щоб поліпшити життя, варто запастися кількома крутими та багатофункціональними гаджетами для кухні. Дивіться, що ми знайшли та обирайте найпотрібніші речі!

як полегшити життя на кухні

Джерело: aliexpress

Ми вже рекомендували 10 приладь з AliExpress, які створять затишок вдома, тепер настав час поліпшити атмосферу на кухні. Зібрали круті варіанти пристроїв, які стануть у пригоді під час приготування страв. На них зараз ще й діють шалені знижки!

Потужна ручна м’ясорубка для кухні

Досить користуватися старими подрібнювачами. Коли потрібно швидко та безпечно подрібнити овочі чи м’ясо, під рукою має бути потужний гаджет, здатний без проблем виконати свою місію.

Придбати м’ясорубку для кухні

Джерело: aliexpress

Придбати м’ясорубку для кухні


Мірні ємності для випічки

Гарні господарки завжди знайдуть час для приготування запашного та смачнючого пирога, але іноді не вистачає необхідних приладь. Наприклад, на кожній кухні має бути набір з ємностей для вимірювання кількості — як цукру, так і борошна.

Придбати мірні ємності для випічки

Джерело: aliexpress

Придбати мірні ємності для випічки

Бутлі для соусів

Досить тримати відкриту пачку майонезу чи кетчупу у холодильнику. Краще заведіть вдома кілька спеціальних пляшок для соусів. Вони естетичні та практичні, їх можна спокійно виставити на стіл під час обіду чи вечері.

Бутлі для соусів купити

Джерело: aliexpress

Придбати бутлі для соусів

Контейнери для зберігання

В холодильнику потрібно підтримувати порядок, а це можливо лише дотримуючись простих правил зберігання харчів. Впевнені, ви дивилися «Ревізор» і знаєте: найліпше тримати продукти у спеціальних контейнерах з датами, щоб не забувати про строк придатності.

Придбати контейнери для зберігання

Джерело: aliexpress

Придбати контейнери для зберігання

Багатофункціональна складна дошка

Хоч фрукти тримати, хоч овочі нарізати — з такою дошкою точно не пропадеш. Її можна використовувати як тацю або дощечку для нарізання, а потім трансформувати у велику миску для зберігання.

Багатофункціональна складна дошка купити онлайн

Джерело: aliexpress

Придбати розкладну дошку

Форма для торту

Обожнюєте створювати кулінарні шедеври? Тоді не забудьте подбати про приладдя для свого смаколику. Знайшли такі чудові кейси для надання форми торту:

Форма для торту придбати онлайн

Джерело: aliexpress

Придбати комплект форм для торту

Набір силіконових форм для створення багатошарового торту

Купити набір форм для багатошарового торту

Джерело: aliexpress

Придбати набір форм для багатошарового торту

Кругла форма для випікання тістечок та пирогів

Кругла форма для випікання придбати онлайн

Джерело: aliexpress

Придбати круглу форму для випікання

Контейнер для ланчу

Обід має бути повноцінним, але нерідко на роботі ми грішимо, годуючи себе пиріжками чи витрачаючи кошти на замовлення їжі. Досить! Немає нічого кращого за домашні страви, а з крутим контейнером носити ланч на роботу вдвічі приємніше.

Придбати силіконовий контейнер для ланчу

Джерело: aliexpress

Придбати контейнер для ланчу

Багатофункціональна м’яльниця

Ніщо та не поліпшує роботу на кухні, як спеціальні подрібнювачі. Коли потрібно перемолоти овочі чи фрукти на пюре, у пригоді стає м’яльниця або спеціальний прес. Знайшли для вас такі варіанти:

Купити прилад для переробки овочів та фруктів

Джерело: aliexpress

Придбати багатофункціональну м’яльницю

Прес для овочів і фруктів

Придбати прес для овочів і фруктів

Джерело: aliexpress

Придбати прес для овочів та фруктів

Складні кухонні воронки для переливання

Якщо вам остогидло розливати на кухні воду чи соки під час переливання з однієї ємності в іншу, то наша знахідка точно поліпшить ваше життя. Воронки для переливання різних кольорів легко зберігати та використовувати у побуті!

кухонні воронки для переливання купити

Джерело: aliexpress

Придбати кухонні воронки для переливання

А які гаджети сподобались вам?

Джерело: журнал «Ліза»


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты