Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="59347"]
0-1, Здоровье и уход
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Папин блог. Двадцать восьмая неделя

Old date:
Current date: 2020.10.22
New date: 2014.12.04
0
Мальчик-воробушек растет на глазах! И у него уже прорезался второй зубик. Чем еще он порадовал своих родителей на этой неделе? Ти
Малыш вводят прикорм (фото: Fotolia)

Малыш вводят прикорм (фото: Fotolia)

Мальчик-воробушек растет на глазах! И у него уже прорезался второй зубик. Чем еще он порадовал своих родителей на этой неделе?

Тиждень двадцять восьмий

Про фото. З третьої спроби зробили фото з твоїми брателлами-горобцями. Попередні приїзди були не дуже вдалі – ти дуже швидко починав сваритися і обурюватися. На фото не вистачає ще однієї квіточки – сестрички Валюні, але зробимо і таке, де вас 4 буде.
Як ти можеш бачити, молодший твій двоюрідний братик Денисуля завжди задоволений, усміхнений, у нього все добре. А от Максим просто не любить фотографуватися. Ну, а ти як завжди – Бопля як Бопля.

Про харчування. Можемо констатувати – Горобчик «пашол в отказ» з пюрешкою. Не оцінив ти поки овочеве кордонбльо, тому робимо паузу.

Про подразники. Тепер точно знаємо, шо тебе прямо до сліз ображають і дратують пакети. І пластикові, і паперові пакети. Точніше їх шелестіння. Тому тепер, щоб щось розпакувати чи дістати виносимо або тебе з кімнати, або пакет. А якшо шось маленьке і швидко, то співаємо, шоб перекричати неприємний звук.

Про сон. Я і мама Katya ніяк не можемо вичислити якусь схему, по якій ти зараз засинаєш і прокидаєшся. Ніч на ніч не схожа, день на день ше теж буває не схожим. «Напевно це все зуби» кажемо ми собі і тому…

Про зуби. Де один — там і два. У тебе уже два. Другий виліз на наступний день після першого. Отаке. Більше нічого не напишу про зуби, шоб не було як минулого тижня.

Про тебе. Дуже часто називав тебе цього тижня «вєртутієм». Ти реальний вєртутій буваєш. На руках тобі не сидиться, на животі не лежиться, у кріслі не сидиться. Шо з тобою вертутієм робити ми ще не знаємо. Подай знак, агукни чи поглядом покажи.

Про футбол. Парні в футболках «Динамо» ще досі з нами і виграли ще один матч. Тому тебе, Горобчик, чекає «єврокубкова весна», як люблять казати наші коментатори. Отак от, в першому, дебютному твоєму сезоні і «єврокубкова весна».

Такий от повноцінний тиждень тебе з зубами. Плачу я вже менше. І ти не плач, будь усміхнений і здоровий. І горобчикуй.

 ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Двадцать седьмая неделя

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: