[artlabel id="58854"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Двадцать седьмая неделя

Old date:
Current date: 2018.01.20
New date: 2014.11.27
0
Поделиться:
Мальчику-воробушку исполнилось 6 месяцев и эта неделя запомнилась папе Александру одним из самых важных событий из жизни его сын
Мама и малыш (фото: Fotolia)

Мама и малыш (фото: Fotolia)

Мальчику-воробушку исполнилось 6 месяцев и эта неделя запомнилась папе Александру одним из самых важных событий из жизни его сына.

Тиждень двадцять сьомий

Про фото. Цього тижня почали тебе підгодовувати овочами. Перший прийом картопляного відвару я пропустив, але мама Katya сказала, що жував з дуже діловим виглядом. Усі наступні дні плювався. На фото тобі дають уже мамин кордонбльо — гарбузове пюре. Плюєшся менше, але їси не дуже охоче. А може просто дражнишся, бо пичка занадто хитра.

Про дати і події. Цього тижня тобі стукнуло 6 місяців. Велика дата для такого Горобчика. Ти ще маленький горобчик, але уже важкенький. А цієї ночі в тебе прорізався перший зуб. Подія велика, визначальна, радісна, але у мене трохи змішані відчуття.

Я розумію що ти ростеш, Бопелька, але цей зубик для мене напевно важливіший сигнал ніж ходьба. Ти уже не те беззахисне, беззубе немовля. Ти все ще беззахисний, але уже з зубами, одним. Маленьким, але з зубом. Напевно час летить швидко, але уже не буде щирої беззубої посмішки. Буде щира, але щоразу більше зубів. Зрозумій, ми дуже раді, я дуже радий, я розумію, що попереду багато ще кращих моментів, наші розмови, спільні інтереси, ігри на плейстейшн, але я уже сумую за своїм маленьким беззубим Боплею.

Це напевно все по цьому тижню, бо я, здається зараз, заплачу. Будь здоровий, малюче. І щасливий. І ми разом з тобою.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Двадцать шестая неделя

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Войти с помощью: 
Вход
Вход или регистрация через социальные сети:
Регистрация