Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="276255"]
Развитие

9 ігор для розвитку дитини з крупами та макаронами

0
Ігри з крупами та кольоровими макаронами розвивають фантазію малюка, його пам'ять, дрібну моторику рук. З їх допомогою можна вчити �

Ігри з крупами та кольоровими макаронами розвивають фантазію малюка, його пам’ять, дрібну моторику рук. З їх допомогою можна вчити кольори, форми, малювати та робити аплікації! Фантазуйте та експериментуйте разом з дитиною!

9 ігор для розвитку дитини з крупами та макаронами

Джерело: instagram@colorfulacc

Пропонуємо 9 нестандартних ігор з крупами та макаронами, якими можна зацікавити малюка! Почніть із них, а якщо малюкові сподобається – вигадуйте свої!

МАЛЮВАННЯ КРУПАМИ

Можна «малювати» крупами на плоскій одноразовій тарілці, на листі картону (якщо малюєте білим рисом, візьміть кольоровий картон) або великому білому блюді. Спочатку попросіть дитину намалювати крапки, потім лінії, потім покажіть їй, як намалювати спіралі, кола. Краще підібрати дитині різноколірні крупи – так буде цікавіше.

9 ігор для розвитку дитини з крупами та макаронами

Джерело: instagram@mama_godovasika

ЛАБІРИНТИ

Трохи ускладнимо малювання: на аркуші А4 роздрукуйте або намалюйте лабіринти. Доріжки мають бути широкими. Просимо дитину «йти», насипаючи крупу на доріжку, яка їй здається вірною на шляху до мети.


АПЛІКАЦІЇ З КРУПАМИ ТА МАКАРОНАМИ

Намалюйте контури елементів аплікації. Усередині елемента намажте клей пензликом. Попросіть дитину поступово засипати елементи крупою. Перед тим обмовте, яку крупу використовувати, попросіть не заходити за контури. Аплікації можна виконувати з макаронами. Але основа має бути більш щільною. Можна використовувати кольорові макарони або пофарбувати їх заздалегідь разом із дитиною.

9 ігор для розвитку дитини з крупами та макаронами

Джерело: Instagram@charlottelovely

Для фарбування макаронів вам знадобляться:

• макарони
• харчовий барвника — 7-10 крапель
• вощений папір або пергамент
• паперова або пластикова тарілка
• 1-2 чайні ложки води
• пакети

процес:

  1. Залийте чайну ложку води у міцний та чистий пакет.
  2. Акуратно додайте харчовий барвник у пакет.
  3. Засипте макарони.
  4. Щільно закрийте пакетик. Струсіть вміст пакетика (вода, харчовий барвник, макарони). Переконайтеся, що все рівномірно розмішалося.
  5. Висипте вміст пакетика на вощений папір або папір для випічки. Також можна використовувати звичайну паперову тарілку.
  6.  Дайте макаронам підсохнути протягом пів години.

КОЖНІЙ КРУПІ ТА КОЖНОМУ МАКАРОННОМУ ВИРОБУ СВОЄ МІСЦЕ

Починати можна із досить об’ємних макаронних виробів, а потім перейти до круп. Змішуємо кілька видів та просимо дитину розібрати за видами у баночки. Якщо зібрати разом 2-ох і більше дітей, можна позмагатися на швидкість. Найкращій «Попелюшці» можна видати приз.

9 ігор для розвитку дитини з крупами та макаронами

Джерело: instagram@anastasia_dikushina_

КАШОВАРИ

Створюємо імітацію варіння каш. Просто ставимо перед дитиною прозору місткість із водою та просимо зварити кашу (насипати крупу). Далі заважаємо ложечкою та спостерігаємо за рухами крупи. Також можна зробити і з макаронними виробами.

ГРАЄМО У ПРОДАВЦЯ

Дитину просимо насипати покупцям із загальної коробочки на кожну тарілочку. Можна пропонувати дитині різну крупу та різні за розміром ложечки для пересипання. Якщо дитина вже вміє рахувати, можна попросити покласти вам у якусь місткість певну кількість макаронних виробів.

РОЗКОПКИ

У крупі ховаємо цілісні іграшки з кіндер-сюрпризу. Просимо дитину розкопати їх одним пальчиком чи маленькою ложечкою.

ПРИКРАСИ (БРАСЛЕТИ, НАМИСТА)

Прикраси можна робити з макаронних виробів із порожниною всередині. Їх можна заздалегідь розфарбувати, а потім попросити дитину нанизати на ниточки. Легко робити браслети та намисто. Але можна зробити і корону з старшими дітьми. Спочатку готуємо основу, а з макаронів і круп можна створити аплікацію на короні.

9 ігор для розвитку дитини з крупами та макаронами

Джерело:[email protected]

АРХІТЕКТОРИ

З великих макаронних виробів та клею споруджуємо будиночки, вежі, гаражі, мости. Попередньо деякі вироби можна пофарбувати.

І пам’ятайте, що ігри з крупами та макаронами вимагають постійно присутності батьків поряд з малюком. Це не дозволить дитині з’їсти їх або засунути в рот, ніс, вушко.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты