Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276057"]
Развитие

Розвиток дрібної моторики: 10 простих речей, які надовго займуть дитину

0
Щоб зайняти маленьку дитину вдома, не потрібно вигадувати щось особливе! Іноді побутові речі можуть зацікавити малюка більше, ніж

Щоб зайняти маленьку дитину вдома, не потрібно вигадувати щось особливе! Іноді побутові речі можуть зацікавити малюка більше, ніж усі придбані в магазині іграшки! 

Розвиток дрібної моторики

Розвивати дрібну моторику рук малюка можна просто проявивши фантазію! Дістаньте з шаф старі книги, підготуйте пляшки з водою та ґудзики – і зможете зайняти дитину на кілька годин!

МОТУЗКИ ТА МАКАРОНИ

Можна натягнути на шнурок макарони і зробити намисто, яке може перетворитися на маленький поїзд із вагонами. Потім такі намиста можна дарувати бабусі на свята або носити вдома та грати з ними! Покажіть дитині, як нанизувати макарони на мотузку, і вона швидко зрозуміє, як себе зайняти!


ПЛЯШКИ З ВОДОЮ

Для такої гри знадобляться кілька пластикових пляшок та вода. Для старших малюків можна насипати в пляшки пісок, або будь-яку крупу. Покажіть дитині, як можна виливати воду через вирву, і обов’язково підстеліть щось на підлогу, де дитина грає. Особливо доречною така гра буде у ванній під час купання!

ВЕЛИКІ ГУДЗИКИ

Крім розвитку дрібної моторики, можна розвивати і логіку: шукати однакові гудзики, будувати пірамідки, складати гудзики різного розміру в пляшки з різним діаметром шийки. Старші дівчата можуть використовувати гудзики замість посуду для ляльок.

Розвиток дрібної моторики

Джерело: Instagram @charlottelovely

КОРОБКИ

Діти, як і коти, люблять коробки! Малюк, якого посадили в коробку з кольоровими олівцями та фломастерами, сидить абсолютно щасливий, доки не закінчиться місце, на якому можна малювати. А це точно на кілька годин!

КОЛЬОРОВІ ОЛІВЦІ, ФЛОМАСТЕРИ

Маркери та кольорові олівці, крім прямого призначення, можна використовувати і як будівельний матеріал для дитини. Запропонуйте йому побудувати «огорожу», «колодязь», «будиночок». Це дуже сподобається малюку!

ХУСТКИ, ШАРФИ

Влаштуйте з дитиною показ мод або імпровізовану виставу. Будь-який палантин легко перетворити на шарф супергероя, сукню принцеси або ковпак фокусника.

розвиток дрібної моторики рук

Джерело: Instagram @charlottelovely

ШАШКИ ТА ШАХИ

Не думайте, що ще зарано грати фігурками! З них можна будувати вежі та використовувати як ляльок. Наприклад, нехай король і ферзь будуть парою і поїдуть на бал у кареті з човнів та коней.

СТАРІ КНИГИ

Зі старих книг можна запропонувати малюку побудувати лабіринти, стіни, будиночки. Головне, покажіть дитині цікаві ідеї, що можна зробити з книг і вона займатиметься цим тривалий час! Наприклад, попросіть побудувати лабіринт і придумайте гру, в якій можна пересуватися тільки по ньому.

КРИШКИ ТА ПРОБКИ ВІД ПЛЯШОК

Кришки та пробки від пляшок та банок легко можна використовувати замість конструктора, а також вивчати за їх допомогою фактуру та кольори найменшим. Крім того, кришечками можна урізноманітнити будь-яку дитячу гру, наприклад, додавши їх до шахів.

розвиток дрібної моторики

Джерело: Instagram @ketti_danilova

БУДИНОЧОК З ПОДУШОК ТА КОВДР

Згадайте своє дитинство і те, як ви любили будувати будинки укриття з ковдр та подушок. У такому саморобному будиночку дитина може сидіти кілька годин та розважати себе всередині! Дайте дитині таку можливість!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты