Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274511"]
Развитие

10 найкращих дитячих ігор для втомленої мами

0
Мало хто з батьків може похвалитися невичерпним запасом енергії, якої вистачає на активні ігри з дитиною до самого вечора. Будемо в

Мало хто з батьків може похвалитися невичерпним запасом енергії, якої вистачає на активні ігри з дитиною до самого вечора. Будемо відверті, навіть якщо ви не відмовляєте дитині в розвагах наприкінці дня, то самі берете участь у них вже без особливого ентузіазму та інтересу. А діти все відчувають. Тому коли сил уже немає, краще вибирати такі ігри, які вимагають мінімум активних рухів.

10 найкращих дитячих ігор для втомленої мами

Джерело: [email protected]

Ці дитячі ігри не заберуть у мами і так розтраченої енергії, а дитині скрасять дозвілля у будь-який день! Беріть на озброєння!

ГРА №1: ПІКНІК З ІГРАШКАМИ

Пікнік з іграшками можна організувати під час перекусу після денного сну. Усадіть дитину на щось м’яке. Увімкніть звуки природи. Розставте іграшковий посуд, а на нього можна розкласти перекус (фрукти, овочі, печиво тощо).

ГРА №2: ПОШТОВІ ПОСИЛКИ

Поштові посилки займуть на якийсь час вашу дитину. Придумайте, що від ляльок або іграшок вам повинні прийти різні посилки (предмети). Дитина повинна запакувати їх і по черзі доставити вам іграшковою машиною, літаком – як завгодно.


10 найкращих дитячих ігор для втомленої мами

Джерело: instagram@masha_theone

ГРА №3: ​​ЛІКАРНЯ ДЛЯ ЛЯЛЬОК

«Лікарня» — відмінний вихід. А якщо ще дитина має набір лікаря, то це вже вирішує всі проблеми. Послухати втомлену маму, виписати їй ліки, зробити укол — занять багато. А потім можна полікувати лялечок.

ГРА № 4: ЛІНИВА ТВОРЧІСТЬ

Фестиваль творчості може також бути одним із занять. Можете вибрати одну тематику, на яку дитина повинна намалювати малюнок, згадати вірш, зробити аплікацію тощо. Ви можете в цьому допомагати малюку, але вибирайте такі техніки, які дитина могла б подужати і самостійно. Тоді ви зможете просто сидіти поряд, говорити з дитиною та обговорювати майбутній шедевр.

ГРА №5: САЛОН КРАСИ

Салон краси — гра для мам, які не проти, щоб дитина заплела їм косу, зробила масаж або прикрасила руки або ноги фарбою. А можна зробити клієнтами салону ляльок!

10 найкращих дитячих ігор для втомленої мами

Джерело: [email protected]

ГРА № 6: БУДУЄМО КУРІНЬ

Халабуда може стати для дівчинки будинком для гри «Дочки-матері», а для хлопчика – вігвамом індіанця. У грі «Дочки-матері» дівчинка сама вигадає сценарій. А індіанцю дайте ліхтарик, приготуйте різні завдання: намалювати тату-символ племені (можна на папері) або вождя племені, придумати тотем, клич і т.п. Можна знайти розповідь про індіанців та включити аудіозапис.

ГРА № 7: ВІДГАДАЙ-НО

«Відгадай-но» може мати варіанти. Наприклад, дитина на вашій спині малює цифру (літеру), а ви відгадуєте. Або кладе якусь іграшку, яку ви намагаєтесь відгадати.

ГРА №8: АГЕНТ 007

Граємо у шпигунів. Даємо завдання дитині знайти на сторінці непотрібно журналу якусь букву, обвести її та порахувати. Потім можна порівнювати кількість різних літер на сторінці (нехай обводить їх різними кольорами).

10 найкращих дитячих ігор для втомленої мами

Джерело: instagram@jhoannarola

ГРА № 9: ПОШУК СКАРБІВ

Пошуки скарбів – це гра, в якій ви просто ховаєте в кімнаті різні іграшки та предмети, а потім керуєте пошуками за допомогою гарячо-холодно. Перед початком покажіть дитині, що вона має шукати.

ГРА №10: КОЛЕКЦІОНЕР

Гра «Колекціонер» – це просто! Давайте дитині завдання принести вам три круглі предмети, три сині предмети тощо. Також можна попросити дитину назвати у кімнаті 5 предметів, назви яких починаються на певну літеру або мають спільні властивості, наприклад, видають тепло (плойка, праска, батарея).


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
ігри
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты