Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="278594"]
Роды

Пологи влітку: чого більше — плюсів чи мінусів

0
Якщо ви плануєте вагітність або вона вже настала, варто дізнатися про плюси та мінуси пологів у теплу пору року. На вас чекають �

Якщо ви плануєте вагітність або вона вже настала, варто дізнатися про плюси та мінуси пологів у теплу пору року.

Пологи влітку: чого більше - плюсів чи мінусів

Джерело: GettyImages

На вас чекають пологи влітку, якщо зачаття малюка сталося восени, а це чудовий час вітамінного різноманіття.

ПЛЮСИ ЛІТНІХ ПОЛОГІВ

 1. Перший триместр вагітності проходить восени, коли організм майбутньої мами сповнений сил і насичений усіма можливими вітамінами, включаючи вітамін D, необхідний для засвоєння кальцію. Це дуже важливо, оскільки всі ці речовини будуть потрібні для закладення основних органів ембріона, і не буде особливої ​​необхідності приймати додаткові синтетичні вітаміни. За винятком, хіба що, фолієвої кислоти.
 2. Якщо пологи заплановані на початок літа, то третій триместр вагітності проходить легше – спеки ще немає, на вулиці тепло, нема потреби одягати багато важкого та незручного одягу, менше ризик застудитися чи підхопити вірус.
 3. Пологи в літню спеку лякають майбутніх матусь, але акушери та досвідчені мами заспокоюють – у сучасних пологових будинках є система кондиціонування та очищення повітря, отже, в палаті та пологовому залі температура не ускладнить процес природних пологів.
 4. Для новонародженого не буде потрібно багато одягу, а це великий плюс — адже зимова амуніція досить дорога, а виростає малюк з неї за один сезон. Процес зборів на прогулянку не складний і швидкий як для мами, так і для малюка.
 5. Мамі простіше регулювати свій раціон, адже літо та осінь – час сезонних фруктів та овочів. Правда, перші дні після пологів варто контролювати стан малюка при грудному вигодовуванні, щоб не спровокувати здуття живота або алергійну реакцію.
 6. Вже через кілька місяців після народження, під впливом сонячних променів, у малюка почне вироблятися свій вітамін Д, а це великий плюс.
 7. Вважається що діти, народжені влітку, краще додають у вазі і ростуть швидше за малюків, що з’явилися на світ взимку. Але це лише припущення, наукового підтвердження цього факту немає, а на розвиток крихітки впливає безліч факторів.
Пологи влітку: чого більше - плюсів чи мінусів

Джерело: GettyImages

МІНУСИ ПОЛОГІВ У ЛІТНІЙ ПЕРІОД

 1. Якщо зачаття трапилося наприкінці осені, ризик застудитися або заразитися грипом узимку, на яку випадає перший триместр, збільшується. Отже, варто бути обережнішими.
 2. Якщо третій триместр вагітності випадає на літні місяці, спекотна погода ускладнить прогулянки, але завжди можна сховатися в приміщенні з кондиціонером.
 3. Як правило, пологові будинки закривають на планове миття саме влітку, причому далеко не завжди точні терміни відомі заздалегідь. Тому, вибираючи де народжувати, варто розглянути запасний варіант.
 4. У післяпологовий період, який випадає на спекотні дні, гірше проходить загоєння, підвищується ризик інфекції. Оскільки бактерії розмножуються активніше. Мамі доведеться особливо ретельно підійти до особистої гігієни.
 5. Коли настане час першого підгодовування, настане зима. А це значить, свіжих сезонних фруктів та овочів не буде, у прикорм потрібно буде вводити харчування з баночок або заморожені раніше плоди.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты