Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="275779"]
Роды

30 потужних кадрів, які демонструють чудо пологів

0
Фотограф Рената ван Літ, яка спеціалізується на зніманні пологів, поділилася потужними кадрами зі своєї фотоколекції. Дівчин�

Фотограф Рената ван Літ, яка спеціалізується на зніманні пологів, поділилася потужними кадрами зі своєї фотоколекції.

30 потужних кадрів, які демонструють чудо пологів

Джерело: Renate van Lith

Дівчина розповіла, як розпочала кар’єру фотографа у такій інтимній сфері, як материнство та пологи. За її визнанням, вона потрапила до «світу фотографії» п’ять років тому цілком випадково.

Рената розповідає, що пройшла курси знімання заради цікавості, але процес виявився настільки надихаючим, що вона вирішила залишити основну роботу. В результаті її навіть визнали найкращим фотографом 2020 року за рішенням авторитетного журі фотоконкурсу Birth Photographer International Image Competition (BPIIC).

«П’ять років тому я випадково потрапила у світ фотографії. Тоді я все ще працювала інспектором у сфері догляду за дітьми. Кожен державний службовець отримав кар’єрний бюджет, який можна було витратити те що, що мало нічого спільного з його професією. На ці гроші я пройшла базову підготовку у професійній школі фотографії», — Розповідає вона.


30 потужних кадрів, які демонструють чудо пологів

Джерело: Renate van Lith

Рената зізнається, що процес знімання був настільки захоплюючим, що вона вирішила розвиватися у професійній фотографії.

«Все це починалося як хобі, але швидко вийшло з-під контролю. Зрештою, я навіть звільнилася з роботи. Не тому, що це було не весело, а тому, що я знайшла свою пристрасть. Фото пологів – це щось особливе. Ви відчуваєте весь спектр емоцій: полегшення, напруга, виснаження, смуток та радість. Усе це бачу через об’єктив. Бути частиною цього – особлива місія. Я думаю, це чудово, що люди довіряють мені бути поруч у такий інтимний момент», — каже вона.

Пропонуємо подивитися на роботи Ренати ван Літ у нашій фотогалереї, де ми зібрали 30 потужних кадрів, які демонструють чудо пологів.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты