Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274762"]
Роды

25 приголомшливих фото пологів, які потрібно побачити

0
Чудо народження - потужна, але шокуюча подія. Те, що ми бачимо по телевізору та у фільмах, це очищена версія реальності. Сучасне

Чудо народження — потужна, але шокуюча подія. Те, що ми бачимо по телевізору та у фільмах, це очищена версія реальності.

25 приголомшливих фото пологів, які потрібно побачити

Джерело: birthphotographers.com

Сучасне фотографування пологів – це щось інше. Талановиті фотографи не намагаються приховати реальність, демонструючи процес таким, яким він є насправді.

У цій фотопідбірці ми зібрали 25 потужних кадрів, які варто побачити кожному, адже демонструють вони диво появи нового життя.


«Пологи – це неймовірно складний жанр. Це не просто високий рівень відповідальності, а й занурення в інтимне середовище, в якому потрібно подбати про те, щоб не вплинути на стан матері. Справа не тільки в тому, щоб стояти у потрібному місці у потрібний час, ми повинні дійсно розуміти та поважати процес народження», — каже Таммі Карін, фотограф, що спеціалізується на пологах.


За словами Карін, чесні та красиві фотографії із зображенням пологів досі вважаються табу, попри те, що жанр набирає популярності.

«Я знаю, що більшості людей у ​​нашій культурі це ще не подобається. Але фотографи пологів відчувають шок і трепет, коли діляться докладними фотографіями дитини, що з’являється на світ. Я хотіла б, щоб такі потужні кадри стали нормою в нашому суспільстві. Загалом наша культура схильна все сексуалізувати та привносити страх у процес народження. Подібні знімки допомагають позбавитися стигми», — продовжує вона.

Пропонуємо побачити одні з найпотужніших фото пологів, які існують у фотомистецтві.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты