Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274762"]
Роды

25 приголомшливих фото пологів, які потрібно побачити

Old date:
Current date: 2023.03.21
New date: 2022.06.09
0
Чудо народження - потужна, але шокуюча подія. Те, що ми бачимо по телевізору та у фільмах, це очищена версія реальності. Сучасне

Чудо народження — потужна, але шокуюча подія. Те, що ми бачимо по телевізору та у фільмах, це очищена версія реальності.

25 приголомшливих фото пологів, які потрібно побачити

Джерело: birthphotographers.com

Сучасне фотографування пологів – це щось інше. Талановиті фотографи не намагаються приховати реальність, демонструючи процес таким, яким він є насправді.

У цій фотопідбірці ми зібрали 25 потужних кадрів, які варто побачити кожному, адже демонструють вони диво появи нового життя.


«Пологи – це неймовірно складний жанр. Це не просто високий рівень відповідальності, а й занурення в інтимне середовище, в якому потрібно подбати про те, щоб не вплинути на стан матері. Справа не тільки в тому, щоб стояти у потрібному місці у потрібний час, ми повинні дійсно розуміти та поважати процес народження», — каже Таммі Карін, фотограф, що спеціалізується на пологах.


За словами Карін, чесні та красиві фотографії із зображенням пологів досі вважаються табу, попри те, що жанр набирає популярності.

«Я знаю, що більшості людей у ​​нашій культурі це ще не подобається. Але фотографи пологів відчувають шок і трепет, коли діляться докладними фотографіями дитини, що з’являється на світ. Я хотіла б, щоб такі потужні кадри стали нормою в нашому суспільстві. Загалом наша культура схильна все сексуалізувати та привносити страх у процес народження. Подібні знімки допомагають позбавитися стигми», — продовжує вона.

Пропонуємо побачити одні з найпотужніших фото пологів, які існують у фотомистецтві.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты