Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270918"]
Новости

Сергій Притула показав, як підросла його старша донечка

0
Український шоумен Сергій Притула має трьох дітей. Він рідко ділиться сімейними знімками, але нещодавно вирішив потішити підписни

Український шоумен Сергій Притула має трьох дітей. Він рідко ділиться сімейними знімками, але нещодавно вирішив потішити підписників новим фото старшої доньки.

Сергій Притула показав старшу доньку

Джерело: facebook.com/serhiyprytula

Відомий шоумен Сергій Притула вперше за довгий час порадував прихильників новим фото з донькою. Соломії вже 4 рочки і вона росте справжньою красунею.

Відповідний кадр Притула розмістив на Facebook. У дописі зірковий тато повідомив, що його донечка потрапила у Пласт. Ведучий щасливий цьому, тому що в організації виховують справжніх патріотів.

«Мабуть, найкраще, що може трапитися з дітьми в сучасній Україні – це потрапити у Пласт! Соломійка вже кілька місяців є пластовим пташем, чОму я нестримно тішуся. Кращого середовища для плекання любові до своєї Країни і рідної мови годі й шукати. Кожні сходини наших пташат, завдяки неймовірній виховниці Олі, стають безцінним джерелом пізнання історії України, уроками бережливого ставлення до природи, першими щаблями до формування ще маленького, але вже Громадянина!»


— розповів Притула.

Донька Сергія Притули

Джерело: facebook.com/serhiyprytula

Сергій Притула про доньку

Джерело: facebook.com/serhiyprytula

Також ведучий нагадав, що дуже важливо пояснювати дітям, що таке інклюзивність та прививати їм любов до рідної країни.

«Пояснити дітям змалку, що таке інклюзивність – це важливо! Запалити свічку пам’яті, перед цим зробивши її власноруч та вислухавши про Голодомор – це безцінно! На відміну від піонерської організації, частинкою якої мені довелось побувати у своєму радянському дитинстві, і яка була однією з ланок ланцюжка «жовтеня-піонер-комсомолець-комуніст», Пласт є аполітичною структурою. Проте, несе у собі ті правильні ідеологічні засади, на яких виростають майбутні патріоти!»

Прихильники погодилися з думками зіркового тата та зазначили, що Соломія росте його копією.

Сергій Притула з донькою

Джерело: facebook.com/serhiyprytula

Нагадаємо, Сергій Притула має трьох дітей. Від колишньої жінки Юлії він виховує сина Дмитра, а від теперішньої дружини Катерини — доньок Соломію та Стефанію, яка народилася в травні цього року.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты