Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270890"]
Новости

Анатолій Анатоліч та Юла похрестили сина: фото та подробиці

0
У родині Анатолія Анатоліча сталася прекрасна подія - вони з дружиною похрестили свого маленького синочка Ніла. Дивіться фото.

У родині Анатолія Анатоліча сталася прекрасна подія — вони з дружиною похрестили свого маленького синочка Ніла. Дивіться фото.

Анатолій Анатоліч та Юла похрестили сина: фото

Джерело: instagram.com/yulattt

Ведучий Анатолій Анатоліч та продюсерка Юлія Бойко (Юла) у липні цього року втретє стали батьками. У пари народився син, якого вони назвали Ніл. У вересні вони повідомили про плани охрестити малюка та навіть рокрили імена хрещених батьків — Влад Яма та близька подруга пари Ірина Федорцова. Тепер зірки офіційно стали кумами!

Влад Яма та Анатолій Анатоліч

Джерело: instagram.com/yulattt

Дату хрещення, 25 листопада, Анатолій та Юлія обрали не просто так. Вони хотіли, аби подія відбулася у День Ангела покровителя хлопчика – Ніла. Самі хрестини проходили у Свято-Іллінській церкві на Подолі.

«З кожною дитиною наша сім’я набуває близьких, споріднених душ. І вчора наш маленький син Ніл поєднав три родини, чому ми дуже раді».


— розповіла про хрещення Юла.

Влад Яма

Джерело: instagram.com/yulattt

Як розповідав Анатоліч, хрещених батьків вони з дружиною обрали давно, ще у період вагітності. Влад та Ірина – дуже близькі друзі родини. З Ямою ведучого поєднує багаторокова дружба, а з Федорцовою – навчання у школі.

«Похрестили нашого котика. Дуже дякую моїм близьким, за те що вони з нами. Дякую від Ніла. Поки що я маю такі повноваження. Але думаю, скоро він подякує особисто за доброту навколо себе»,

— прокоментував подію зірковий тато.

Анатолій Анатоліч, Влад Яма на хрещенні

Джерело: instagram.com/yulattt

Нагадаємо, Анатолій Анатоліч та Юла також виховують двох донечок — Алісу та Лоліту. Дівчатка також були присутні на хрестинах. Як відомо, хрещеними першої дівчинки є співачка Світлана Лобода та автор студії «Квартал-95» Вадим Переверзєв. А от другої — колишній бойфренд Лободи Андрій Цар.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты