Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="273741"]
Новости

«Не загоїться рана»: Тіна Кароль показала архівне фото з чоловіком та сином

Old date:
Current date: 2023.02.04
New date: 2022.04.28
0
Дата 28 квітня для співачки Тіни Кароль завжди буде трагічною. Саме у цей день після тривалої боротьби з раком з життя пішов її чолов

Дата 28 квітня для співачки Тіни Кароль завжди буде трагічною. Саме у цей день після тривалої боротьби з раком з життя пішов її чоловік Євген Огір. Сьогодні вже 9-та річниця смерті коханого співачки, але вона продовжує шанувати його пам’ять. 

Тіна Кароль написала зворушливе послання у річницю смерті чоловіка

instagram.com/tina_karol

Тіна Кароль з трепетом у серці згадує покійного чоловіка, від якого виховує сина Веніаміна, який росте копією свого батька. Сьогодні родина знову згадує Євгена. В інстаграм артистка поділилася  архівним кадром, на якому показала, як її чоловік мило тримає на руках маленького сина.

«Я прийняла цей світ, захистила сина. Все, як ти просив. Не загоїться рана. Прости», — написала Кароль на світлині.


Нагадаємо, Тіна Кароль та Євген Огір зустрілися у 2007 році на одному з музичних телеканалів. За словами артистки, це не було кохання з першого погляду. Вони довгий час працювали разом на розвитком її кар’єри, що внаслідок привело до стосунків.

У 2008 році продюсер та співачка стали офіційно чоловіком та дружиною, а згодом влаштувати свято в одному з київських ресторанів. Влітку того ж року Євген та Тіна вирішили закріпити союз вінчанням у Києво-Печерській лаврі. Згодом у пари народився син. Однак вже у 2012-му у продюсера виявили рак шлунка. Перемогти хворобу, на жаль, не вдалося. Чоловіка не стало, коли йому було лише 32 роки.

Тіна Кароль з сином-підлітком

Джерело: instagram.com/_fantina

Пережити трагедію Кароль було складно, але з часом вона повернулася до життя. Зараз вона допомагає українському народу у боротьбі з російською агресією. Разом з іншими артистами вона розкриває правду про війну та виступає на благодійних концертах за кордоном.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты