Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270387"]
Новости

Мій майстер шеф: Юрій Горбунов показав кулінарні таланти 4-річного сина

0
Схже, в родині телезірок Катерини Осадчої та Юрія Горбунова підростає справжній шеф-кухар. Дивіться миле фото. Ведучі Катя Осад

Схже, в родині телезірок Катерини Осадчої та Юрія Горбунова підростає справжній шеф-кухар. Дивіться миле фото.

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Ведучі Катя Осадча та Юрій Горбунов привчають свого старшого сина до самостійності. Днями ведучий поділився знімком, на якому продемонстрував кулінарні таланти чотирирічного сина Івана. Не секрет, що хлопчик росте дуже турботливою особистістю. Він активно допомагає батькам піклуватися про молодшого братика Данила та з радістю робить приємне для тата і мами.

Так, нещодавно Іван вирішив приготувати батькові, який щойно повернувся з відрядження, сніданок. Про це повідомив сам Горбунов в інстаграм. Він розмістив милий знімок, на якому його син смажить яєчню. Для зручності хлопчик навіть встав на стілець. Сама страва вийшла дуже апетитною на вигляд.

«Тато з відрядження повернувся, а тут майстер шеф мій!! Навіть посолив»,


— підписав фото зірковий батько.

Син Юрія Горбунова та Каті Осадчої Іван

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Від кулінарних результатів сина ведучого залишились в захваті й шанувальники. В коментарях вони похвалили хлопця та його батьків за те, що ті привчають дитину до самостійності.

«Оце молодець», «Золота дитина росте», «Красунчик. Так мило, респект».

Нагадаємо, раніше Юрій Горбунов розповідав, яким чудовим помічником росте його синочок Іван. Він щасливий мати молодшого братика і з радістю допомагає піклуватися про нього.

Юрій Горбунов з синами

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Звісно, спочатку батьки переймалися, як хлопчик відреагує на появу ще одного члена родини. Катя та Юрій навіть прочитали чимало книжок про те, як згладити ревнощі однієї дитини до іншої. Втім, судячи з фото в соцмережах і слів батьків, Іван дуже радий поповненню в сім’ї.

«Він щасливий, що зараз у домі такий шум. Іван носить його, допомагає сповивати і навіть сказав: «Мамо, завантаж мене роботою по братику, щоб я теж був зайнятий». А, коли ми цілий день були вдома, він навіть не пішов на прогулянку з нянею на майданчик, а цілий день був поруч. Тому сподіваємось, що так буде і далі»,

— розповів Горбунов в одному з інтерв’ю у серпні цього року.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты