Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270292"]
Новости

MamaRika показала сина та розповіла про його вміння

0
Співачка MamaRika нещодавно відсвяткувала 3 місяці з народження сина Давіда. На честь святкової події зіркова матуся вирішила не лише �

Співачка MamaRika нещодавно відсвяткувала 3 місяці з народження сина Давіда. На честь святкової події зіркова матуся вирішила не лише показати підрослого малюка, а й розповісти про його розвиток. 

MamaRika показала тримісячного сина

Джерело: instagram.com/mamarika_official

Українська співачка MamaRika вже вийшла з декрету після народження первістка. У соцмережах артистка продовжує активно ділитися подробицями материнства. 3 листопада її сину Давіду виповнилося 3 місяці, тому матуся вирішила присвяти пост вмінням малюка.

На фото Анастасія Кочетова (спрвжнє ім’я співачки) показала підрослого хлопчика, знову приховавши його обличчя. Малюка одягнений в костюм з написом I love му mom, а поряд з ним лежить іграшка ручної в’язки. За словами зірки, вони з чоловіком Сергієм Середою готові все віддати за одну лише посмішку своєї дитини.

Анна Кочетова діти

Джерело: instagram.com/mamarika_official

Сам Давід швидко пристосовується до навколишнього середовища. У свої 3 місяці він вже з цікавістю розглядає світ, копіює гримаси домашніх, каже «агу» і «уауа» і не тільки.


«Цей любимий мужичок-кабачок вже важить 7 кг (ну ви поняли, апетит Мамкин), досить впевнено тримає головку, крутить нею на всі сторони, афігєть з якою цікавістю розглядає світ, копіює наші гримаси (і це ну дуууж смішно). А також  танцює під улюблені мелодії, випригує зі всіх костюмчиків, і ми просто не встигаємо обновляти гардероб (на фото теж все в обліпос), кидає словечки «агу» і «уауа» (надіюсь останнє — це «мама»). І моє любиме — заходиться від сміху, іноді навіть уві сні»,

— поділилася матуся.

Син MamaRika

Джерело: instagram.com/mamarika_official

MamaRika і Сергій Середа дуже щасливі бути батьками, і готові прихилити світ, аби син був здоровим та щасливим. Вони намагаються оберігати хлопчика, тому не поспішають показувати його обличчя. Але кажуть, що десь на пів року, можливо, поділяться повноцінними фото з синочком.

«Ми вирішили трішки побути параноїками. Тому дайте нам можливість побути забобонними. Можливо, як буде сину пів року, ми покажемо його обличчя»,

— раніше зізналася артистка.

Чи варто приховувати обличчя дитини? Діліться власними думками в коментарях.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты