Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="269863"]
Новости

Дочка Джолі та Пітта, яка планувала змінити стать, вразила фото в елегантній сукні

Old date:
Current date: 2023.03.22
New date: 2021.10.19
0
Дочка Анджеліни Джолі та Бреда Пітта Шайло довгий час планувала пройти трансформацію, щоб стати хлопцем. Вона навіть просила назив

Дочка Анджеліни Джолі та Бреда Пітта Шайло довгий час планувала пройти трансформацію, щоб стати хлопцем. Вона навіть просила називати себе Джоном. Батьки та друзі підтримали рішення дитини. Та сьогодні прихильники сумніваються, що Шайло буде змінювати стать.

Дочка Джолі та Пітта в сукні

Джерело: instagram.com/angelinajolie

Раніше дочка Анджеліни Джолі та Бреда Пітта вдягала хлоп’ячий одяг, робила короткі зачіски, а кілька років тому попросила називати її Джоном. Ходили чутки, що вона почала проходити гормональну терапію, щоб підготуватися до майбутньої трансформації. Однак останнім часом папараці та прихильники почали помічати зміни в образі Шайло. Вона стала одягатися жіночніше.

Так, напередодні в Лос-Анджелесі відбулася прем’єра нового фільму з Джолі — «Вічні». Разом з братами та сестрами 15-річна Шайло прийшла підтримати маму. Для червоної доріжки вона обрала сукню пісочного кольору, чим вразила публіку.

 


View this post on Instagram

 

Допис, поширений Angelina Jolie/Brad Pitt Fan (@angiejoliepitt)

В мережі вже почали активно обговорювати не лише образ дочки Джолі-Пітта, а й її схожість із зірковими батьками. Так, багато користувачів почали порівнювати Шайло з молодою Анджеліною:

«Шайло Джолі-Пітт виглядає точно як Анджеліна Джолі»,

— написала користувачка.

Анджеліна Джолі та Шайло

Джерело: twitter.com/hadidjolie

А от інші юзери впевнені, що дівчинка росте копією свого зіркового татуся Бреда Пітта, який продовжує боротися за право опіки на дітьми.

«Вибачте, але Шайло Джолі-Пітт виглядає як Бред»,

— вважають прихильники.

Чи буде Шайло змінювати стать, точно не відомо. Про особисті справи своїх дітей Анджеліна говорить вкрай рідко. В будь-якому випадку остаточне рішення прийматиме виключно дівчинка. Також на презентації картини побували 20-річний Меддокс, 16-річна Захара, 13-річні Вів’єн і Нокс. Не зміг прийти на прем’єру лише середній син експари, 17-річний Пакс.

До речі, дочка Анджеліни та Бреда Захара теж прикувала увагу публіки, повторивши модний образ своєї мами з церемонії «Оскар-2014». Тоді в сукні від Elie Saab Джолі з’явилася на червоній доріжці премії разом з Бредом Піттом, за якого збиралася вийти заміж. Довгий час вбрання висіло в шафі зірки та чекало свого часу. Захара виглядає приголомшливо у цьому образі!

«У моїх дітей вийшли змішані вінтажні образи, включаючи моє старе плаття з премії «Оскар». Ми зробили ставку на вінтаж та оновили мої старі речі»,

— прокоментувала образи дітей акторка.


А що скажете ви?


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты