Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="272434"]
Новости

Девід Бекхем кумедно відреагував на закоханість 10-річної доньки

0
Девід та Вікторія Бекхем мають чотирьох дітей. Наймолодша та єдина донька Харпер вже проявляє романтичну зацікавленість, що, звісн

Девід та Вікторія Бекхем мають чотирьох дітей. Наймолодша та єдина донька Харпер вже проявляє романтичну зацікавленість, що, звісно, неабияк лякає батька дівчинки.

Девід Бекхем про 10-річну доньку Харпер

Джерело: instagram.com/davidbeckham

Не секрет, що татусі дуже переймаються за своїх донечок. Саме тому Девід Бекхем розхвилювався, коли дізнався про першу закоханість Харпер Севен.

В інстаграм колишня зірка футболу розповів, що його донечка повідомила, що їй дехто сподобався. Свою реакцію на новину зірковий тато продемонстрував кумедним фото.

«Троянди червоні🌹 Харпер заявила, що закохана, і це обличчя тата. Та все нормально. Вона сказала: «Тато, ти мій єдиний Валентин».


Девід Бекхэм

Джерело: instagram.com/davidbeckham

Варто зазначити, що у Девіда дуже теплі стосунки з Харпер. Він проводить багато часу, приділяючи увагу дівчинці: то вони грають в ігри, то подорожують, то просто спілкуються. Не дивно, що вона вирішила поділитися особистим секретом з татусем.

Девід обожнює донечку і часто ділиться милими знімками, на яких проявляє свою любов обіймами та поцілунками в губи. Останнє, до речі, деякі користувачі не схвалюють.

«Люблю свою сім’ю, але ніколи не розумів поцілунків батьків у губи», «Будь ласка, припиніть цілувати дітей у губи!» — часто пишуть Девіду підписники.

Девід Бекхем цілує доньку

Джерело: instagram.com/davidbeckham

А от зірковий тато у таких діях нічого поганого не бачить. Вони з дружиною Вікторією цілують всіх своїх дітей у губи і вважають це проявом ніжності, любові та ласки.

«Окрім Брукліна. Брукліну 18, тому він може вважати це трохи дивним, але я дуже прив’язаний до дітей», — розповідав чоловік в соцмережах у 2017 році.

Кілька років тому Бекхем вже відповідав хейтерам, що не змінюватиме своїх звичок і виховуватиме дітей так, як вважає за потрібне.

Девід Бекхем з донькою Харпер

Джерело: instagram.com/davidbeckham

А що думаєте ви щодо поцілунків батьків у губи?


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты