Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="272415"]
Новости

Володимир Остапчук замилував кумедним відео з сином

Old date:
Current date: 2023.02.08
New date: 2022.01.27
0
Популярний український ведучий Володимир Остапчук показав, як проводить час із сином.  Зірковий тато намагається приділяти ві

Популярний український ведучий Володимир Остапчук показав, як проводить час із сином. 

Володимир Остапчук замилував кумедним відео з сином

Джерело: instagram.com/vova_ostapchuk

Зірковий тато намагається приділяти вільний від роботи час дітям. Від першого шлюбу він має доньку Емілію та сина Евана-Олександра. І хоча після розлучення у ведучого були непрості стосунки з першою дружиною Оленою Войченко, вони дійшли компромі щодо спілкування з дітьми.

Так, Олександр часто гуляє разом донькою та сином і іноді навіть ділиться радісними моментами з підписниками. Найчастіше шоумен показує Евана,  який росте справжньою копією відомого тата.

Днями Остапчук показав, як він весело проводив час з хлопчиком. В історіях інстаграму ведучий опублікував кілька відео, на яких вони з Еваном спочатку стоять в під’їзді, а потім на засніженому дитячому майданчику.


«Був у Емілії, тепер до Евана. Скучив страшно», — підписав першу сторіс Володимир.

Володимир Остапчук

Джерело: instagram.com/vova_ostapchuk

Найкумеднішим виявився другий кадр. На ньому Володимир показав, як його син повільно гуляє по бортику пісочниці.

«Подумай над своєю поведінкою», — звернувся батько до маленького хлопчика.

Той не розгубився і відповів: «Це ти подумай». Ці слова, видно, так розсмішили Остапчука, що він вирішив продублювати їх у підписі до сторіс.

Син Володимира Остапчука

Джерело: instagram.com/vova_ostapchuk

Далі ведучий показав, як гуляє з Еваном-Олександром на дитячому майданчику. У якийсь момент йому довелося шукати хлопчика. А той вже знайшов собі друга.

Діти Володимира Остапчука

Джерело: instagram.com/vova_ostapchuk

Нагадаємо, зараз Володимир Остапчук щасливий у шлюбі з нотаріусом Христиною Горняк. Пара одружилася у жовтні 2020 року. А ще влітку він розлучився з першою дружиною Оленою Войченко через 12 років шлюбу. У своїх інтерв’ю шоумен вже розповідав, що мріє про третю дитину. Він хоче ще одну донечку.

«Ми хочемо, щоб у нас була ляля. Називаємо її Валентина. Сміємося, тому що у Христини такий характер – вона вже юрист: купа справ, печатки ставить, «зайдіть після обіду, я зайнята». І я кажу: «Слухай, як би ми її не назвали, вона буде як паспортистка, а всіх паспортисток звуть Валентина», – жартуючи зізнався Остапчук в програмі «Зірковий шлях».

Донька Володимира Остапчука

Джерело: instagram.com/vova_ostapchuk


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты