Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="267467"]
Новости

Даша Квіткова та Микита Добринін вперше стали батьками: подробиці та фото

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2021.07.13
0
Здавалося б, ще ніби нещодавно пара оголосила про очікування дитини, як вже сьогодні привітала свого первістка. Напередодні Да

Здавалося б, ще ніби нещодавно пара оголосила про очікування дитини, як вже сьогодні привітала свого первістка.

Даша Квіткова та Микита Добринін

Джерело: instagram.com/kvittkova

Напередодні Даша Квіткова повідомила шанувальникам, що в неї відійшли води і вона направилася в пологовий будинок. Це була вже друга спроба народити, оскільки трохи раніше матуся відчула перейми й поїхала «народжувати», але вони виявилися хибними. Цього разу ситуація була інша – Даша нарешті народила довгоочікуваного сина.
Радісну новину зірка повідомила у своїй соцмережі інстаграм. Вона поділилася першими милими знімками з малям та новоспеченим татусем Микитою. Хлопчик народився вагою в 3760 кг.

«Сьогодні наші серця народилися заново. О 09:51 з’явився на світ наш син. 3760, 56 sm»,


— підписала милі кадри з новонародженим матуся.

«Наш малюк, наш богатир! 13.07.2021- найкращий день у моєму жізні»,


— прокоментував народження сина Добринін.

Варто зазначити, що Даша Квіткова не приховувала свою вагітність — 20 січня вона повідомила, що знаходиться на 4 місяці. Весь час вона активно ділилася з підписниками яскравими знімками з фотосесій, а також розповідала про перебіг вагітності. За кілька днів до пологів вона розповіла у сторіс, що вже втомилася виношувати немовля. На 40-му тижні було фізично важко, тому вона хотіла якомога швидше народити.

«Відчуваю себе нормально, але важко (дуже). Я хочу скоріше вже народити, щоб фізично стало легше. Болить поперек, та й все тіло. Важко встати з ліжка, підніматися по сходах та в принципі пересуватися. Синок у нас великий, тому мій хребет трохи в шоці» — зізналась Квіткова.


Даша Квіткова вагітна фото

Джерело: instagram.com/kvittkova

На щастя, все вже позаду і тепер Даші та Микиті належить лише піклуватися про свого малюка. Хоча, звісно, попереду ще багато випробувань батьківства. А поки подружжя приймає вітання з поповненням в родині!


Нагадаємо, Микита Добринін та Даша Квіткова познайомилися на проєкті «Холостяк». Шоумен обрав дівчину в фіналі, а згодом, 12 серпня 2020 року, вони зіграли весілля. А от розписалася ще в травні минулого року — через пандемію довелося відкласти святкування. Весілля відбулося в Києві на березі Дніпра.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 1,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x