Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="220472"]
Здоровье семьи

Вчені розповіли, як ви шкодите дитині накриваючи коляску в спеку

0
Педіатр зі Стокгольма провів дослідження, в ході якого з'ясував, яку велику небезпеку для здоров'я малюка представляють неправильн

Педіатр зі Стокгольма провів дослідження, в ході якого з’ясував, яку велику небезпеку для здоров’я малюка представляють неправильні аксесуари для коляски, особливо в літню спеку.

перегрів, тепловий удар, як вдягати малюка в спеку

Джерело: instagram@babyzone_shop_ua

Влітку важливо звертати увагу на всі особливості дитячої коляски. Доктор Сванте Норгрен, відомий в Швеції педіатр, заявив, що батьки, які накривають коляску тканиною — включаючи марлю, ковдри та москітні сітки, піддають малюка великій небезпеці, а саме перегріву. Таким чином, в колясці утворюється своєрідна «піч».

«Ми говоримо не тільки про підвищення температури всередині коляски, але і про погану циркуляцію повітря, що вкрай небезпечно для здоров’я і навіть життя малюка», — говорить педіатр.

В ході дослідження коляска була залишена під впливом сонячних променів в тимчасовій період між 11:30 і 13.00. В результаті температура всередині коляски досягла 22 градусів за Цельсієм. У свою чергу, коли коляску накривали тканиною протягом всього 30 хвилин, температура всередині підвищувалася до 34 градусів.


перегрів, тепловий удар, як вдягати малюка в спеку

Джерело: instagram @xlander_russia

Дослідники відзначають: потрібно враховувати той факт, що в Швеції влітку температура повітря рідко досягає всього 30 градусів. Що ж тоді говорити про те, яка температура може бути всередині коляски в жарку погоду в Україні.

Таким чином, батьки повинні пам’ятати, що вкрай важливо в жаркі літні дні уникати закритих колясок, знімати всі можливі панелі, контролювати температуру всередині коляски, а також переконуватися в тому, що всередині неї добре циркулює повітря.

Всі діти абсолютно по-різному переносять як холод, так і спеку, однак кожній мамі варто чуйно ставитися до найменших змін самопочуття дитини. Перегрів організму дитини — це нагрівання тіла шляхом впливу зовнішніх або внутрішніх факторів. Перегрів організму — дуже серйозна недуга, яка може спричинити тепловий удар.

перегрів, тепловий удар, як вдягати малюка в спеку

Джерело: instagram @zarekoj

Про перегрів свідчать крапельки поту на скронях або почервоніння обличчя, а також висока температура, сильна спрага, відмова від їжі і млявість малюка.

Педіатри рекомендують не виходити з малюком на вулицю в дуже жарку погоду, і гуляти ввечері в занадто теплі дні.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UA

Статьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты