Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270000"]
Здоровье семьи

У МОЗ розповіли, кому буде потрібна третя доза вакцини від COVID-19

0
Додаткове щеплення від COVID-19 все-таки буде потрібне. Дізнайтеся, кому Міністерство охорони здоров'я рекомендуватиме бустерну дозу �

Додаткове щеплення від COVID-19 все-таки буде потрібне. Дізнайтеся, кому Міністерство охорони здоров’я рекомендуватиме бустерну дозу вакцини.

Кому потрібна бустерна доза вакцини

Джерело: Freepik

В Україні нині роблять два щеплення від коронавірусу з різницею у 21 один день. Завдяки цьому має сформуватися імунітет, який знизить ризик розвитку тяжкої форми захворювання. Однак є люди, яким варто прийняти три дози вакцини задля посилення імунного захисту.

Про зміни у системі вакцинації розповів головний санітарний врач України Ігор Кузін під час брифінгу. Так, додаткова доза буде рекомендована людям, у яких є імундефіцитні або імуносупресивні стани, а також тим людям, які знаходяться у ризику формування неповноцінної імунної відповіді на вакцину.

«Ця додаткова доза буде рекомендована тим людям, які мають імунокомпрометовані, або імуносупресивні стани, в тому числі, у яких є ризик формування неповноцінної імунної відповіді на вакцину»,


— заявив він.

Чіткі рекомендації щодо введення так званої додаткової дози вакцини від COVID-19 склала Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики. МОЗ планує отримати офіційне рішення відомства вже цього тижня. Потім вони підготують відповідний наказ для проведення бустерної вакцинації конкретним групам населення.

Бустерна доза вакцини в Україні: кому потрібна

Джерело: Freepik

Ігор Кузін також деталізував необхідність додаткового щеплення. Він зазначив, що третя доза вакцини в першу чергу буде рекомендована:

  • людям, які пережили операцію з трансплантації органів
  • людям, які приймають імуносупресивні препарати,
  • людям, які мають імунодефіцитні стани — первинні або набуті.

Точного ріщення щодо необхідності третьої дози іншим групам населення ще немає. Поки що можна видихнути і робити два щеплення. До речі, наразі в Україні, за даними МОЗ, достатньо вакцин проти коронавірусу для проведення як двох щеплень, так і бустерної дози.

Нагадаємо, бустерною дозою вакцини називають додаткову дозу препарату, яку вводять для посилення захисних функцій організму перед вірусом. У багатьох країнах, зокрема в США та Ізраїлі, вже давно вирішили робити третє щеплення для певних груп населення — теж пацієнтам з пересадженими органами або ослабленим імунітетом.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты