Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270114"]
Здоровье семьи

З 1 листопада: Київ оголосив про жорсткі карантинні обемеження

0
Київ знаходиться на порозі "червоної" зони, тому вже з 1 листопада мешканців столиці чекатимуть нові обмеження. Вакциновані можуть �

Київ знаходиться на порозі «червоної» зони, тому вже з 1 листопада мешканців столиці чекатимуть нові обмеження. Вакциновані можуть не перейматися, а от невакцинованим, схоже, доведеться сидіти вдома…

Карантин в Киеве

Про нові обмеження розповів мер Києва Віталій Кличко в соцмережах. За його словами, ситуація із розповсюдженням коронавірусу в столиці швидко погіршується. Саме тому місто вирішило запровадити більш жорсткі обмеження, про які повідомлялося раніше.

Так, вже з понеділка, 1 листопада можна буде працювати та відвідувати лише з негативним ПЛР-тестом чи COVID-сертифікатом:


  • заклади харчування
  • готелі
  • установи і заклади соціального захисту
  • спортзали та фітнес-центри
  • ЦНАПи, Управління праці та соцзахисту, Управління пенсійного фонду
  • Проводити масові заходи
  • Відвідувати торгово-розважальні центри
Обмеження щодо перевезень громадським транспортом у Києві

Джерело: freepik

Дітям та підліткам можна буде відвідувати ТРЦ лише у супроводі батьків, які мають щеплення від коронавірусу або негативний ПЛР-тест.

Чи підуть діти до школи з понеділка? Спойлер: ні! Після осінніх канікул за парти учні не повернуться. З 1 листопада навчальний процес проходитиме в дистанційному режимі.

«Це стосується всіх учнів: з 1 до 11 класу. В такому режимі школи працюватимуть до поліпшення епідеміологічної ситуації в місті. Це рішення місто ухвалило після консультацій з Міністерством освіти та Міністерством охорони здоров’я»,

— написав Кличко.

А от садочки працювати продовжать, але лише за умови дотримання правил «червоної зони». Тобто 100% персоналу мають бути вакциновані!

Карантин в Києві

Джерело: freepik

Ну і вишенка на торті — нові правила користування громадським транспортом. Віталій Кличко повідом, що закривати транспорт не будуть. Однак користуватися ним зможуть лише вакциновані пасажири, у яких є відповідний сертифікат, а також люди з негативним ПЛР-тестом. До речі, перевіряти наявність документів будуть не на вході в транспорт. Спеціальна група правоохоронців буде контролювати це вибірково.

«Ми запроваджуємо ці суворі обмеження, бо немає інших варіантів. Для того, щоб зберегти здоров’я і життя людей. Щоб не допустити і колапсу медичної системи, яка може не витримати такого напливу хворих»,

— завершив свій допис мер столиці.

А ви готові нових обмежень?Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты