Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274326"]
Мама

Трійця 2022: якого числа, як святкують

Old date:
Current date: 2023.03.21
New date: 2022.05.24
0
День Святої Трійці – велике християнське свято у православному світі. У 2022 році Трійця випадає на неділю 12 червня. За традицією

День Святої Трійці – велике християнське свято у православному світі. У 2022 році Трійця випадає на неділю 12 червня.

Джерело: [email protected]_jewels

За традицією православна Трійця відзначається на 50-й день після Великодня. Суть Трійці в тому, що цього дня на апостолів зійшов Святий Дух і наділив їх чудодійною силою, щоб вони проповідували слово Боже по всій землі. Трійця – це божественна триєдність Батька, Сина та Святого Духа. Згідно з давнім звичаєм у день Трійці будинки та храми прикрашають освяченими у храмі травою, квітами, гілками липи, берези, клена. У цьому ритуалі закладено священний сенс. Зелень та квіти – символ життя та очищення від злих духів.

ЩО ЗАВЕДЕНО РОБИТИ У СВЯТКОВІ ДНІ НА ТРІЙЦЮ?

11 червня

У батьківську суботу заведено відвідувати могили близьких людей і ходити до церкви. У Батьківський день у храмі дозволено поминати навіть самогубців. Священники навіть можуть прочитати заупокійну молитву за їхніми заблудлими душами.


12 червня

Цього дня відзначається свято Трійці у 2022 році. За народними звичаями треба піти до храму, освятити трави, польові квіти та принести їх додому. Коли вони висохнуть, їх можна використовувати як для складання ікебани, так в якості лікувального засобу. Також корисно приймати трав’яні ванни або обполіскувати волосся таким настоєм.

13 червня

Наступний день одразу після свята Трійці називається Духів день. Спочатку він належав до язичницьких свят, але згодом церква його визнала. Здавна заведено вважати, що це день розгулу будь-якої нечисті. На світ вибираються русалки та йдуть на пошуки коханих. Якщо їхнє кохання було відкинуто, вони лоскотали чоловіка або хлопця до смерті. У церкві в Духів день ведеться служба, яка може вигнати темні сили. Тому в храм можна приводити дітей, щоб захистити їх від пристріту.

Джерело: [email protected]

ТРАДИЦІЇ ТРІЙЦІ

Оскільки Трійця символічно приносить нам оновлення, то підготовка до свята має бути такою:

  1. Провести прибирання у будинку. Прикрасити кімнати зеленими гілками (берези, горобини, клена, дуба), молодою травою (мелісою, м’ятою, травою лепехи).
  2. Завітати до святкової церковної служби, тримаючи в руках зелені гілки, пахучі трави, квіти.
  3. Приготувати страви для гостей (млинці, пироги, короваї, страви з яйцями, киселі) та веселі, приємні подарунки.
  4. Дівчатам – сплести вінки та пустити по воді або подарувати таємно своїм обранцям.
  5. Засушити троїцькі трави як ліки проти різних хвороб.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты