Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274710"]
Досуг

6 трав, які потрібно освятити в церкві на Трійцю

Old date:
Current date: 2023.03.21
New date: 2022.06.07
0
Цього року Трійця випадає на 12 червня, це свято настає рівно через 50 днів після Великодня. У святкову неділю ваш будинок має «позеле

Цього року Трійця випадає на 12 червня, це свято настає рівно через 50 днів після Великодня. У святкову неділю ваш будинок має «позеленіти» завдяки травам. Але для початку їх треба освятити у церкві.

Трійця: які трави святять у церкві

Джерело: pixabay

На Трійцю належить приходити до церкви на молебень з букетиком з польових квітів та трав. Існує повір’я, що свята вода посилює цілющі та захисні властивості рослин. Тому освячені трави не викидають. Переважно Трійця асоціюється з полином, любистком, аїром, пижмою, чебрецем, м’ятою та мелісою, яке значення має кожна з цих трав і чому їх варто освятити в церкві, читайте у нашому матеріалі.

ЧЕБРЕЦЬ (ЧЕБРЕЦЬ ПОВЗУЧИЙ)

Наші пращури вірили в те, що чебрець знаходиться під особливим заступництвом Богородиці й наділений її незвичайною силою. Саме тому у будинку на Трійцю завжди був пучок чебрецю. І це ще не все, його прибирали якомога далі від цікавих очей, підвішували до стелі або зберігали під подушкою, іноді зашивали у наволочку. Раніше люди вважали, що чебрець може залучити знатних наречених та зберегти жіноче здоров’я. Все може бути! Не забудьте додати чебрець до свого букета напередодні Трійці.

6 трав, які потрібно освятити в церкві на Трійцю

Джерело: pixabay

ПОЛИН ЗВИЧАЙНИЙ (ЧОРНОБИЛЬНИК)

Полин — особлива трава, якщо її повісити на Трійцю над вхідними дверима, ходить повір’я, що ця рослина прожене з вашого будинку всю нечисть. Якщо у вашому будинку протягом року нерідко виникали сварки та непорозуміння з близькими людьми, рекомендують за допомогою диму полину обкурити своє житло та очистити його від негативної енергії.


АЇР БОЛОТНИЙ

Аїр – зберігає душевну рівновагу, сприятливо впливає на добробут та приносить успіх. Яка Трійця без цієї «ангельської трави»? Розкладіть на підлозі пару гілочок лепехи, освяченої в церкві – і ваша сім’я та будинок будуть захищені добрими духами. Але тут є важливий момент, аїр не допомагає злим людям, є над чим замислитись, правда?

ЛЮБИСТОК

Рослина ще відома як «любовний корінь». Вважається, якщо прийняти ванну з відвару любистку, романтичний настрій вам забезпечено. Відвар любистку хороший засіб для красивого та шовковистого волосся – сміливо використовуйте освячену на Трійцю рослину як кондиціонер.

6 трав, які потрібно освятити в церкві на Трійцю

Джерело: Fotolia.com

М’ЯТА ТА МЕЛІСА

М’ята і меліса — чудові трави, що несуть прекрасний аромат і відганяють злих духів. Наші предки використовували їх як засіб проти сонливості, а сухе листя м’яти зашивали в подушку, щоб покращити якість сну. Чай з м’яти заспокійливо діє при хворобах серця, допомагає відрегулювати функції шлунково-кишкового тракту, здатний повертати тонус організму при втраті сил, навіть протидіяти зубному болю та освіжати ротову порожнину. Нехай ці багатофункціональні рослини обов’язково будуть у вашому букеті на Трійцю.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты