Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="226923"]
Досуг

Різдво Пресвятої Богородиці: що можна, що заборонено робити

0
Один з дванадцяти найважливіших християнских свят— Різдво Пресвятої Богородиці, віряни православної церкви відмічають щороку, з�

Один з дванадцяти найважливіших християнских свят— Різдво Пресвятої Богородиці, віряни православної церкви відмічають щороку, за новим церковним календарем воно випадає на 8 вересня.

Різдво Пресвятої Богородиці

Источник: instagram @pravoslavnoe_obozrenie

В цей день, 8 вересня, в родині Анни та Иоакима, добропоряднихх ізраильтян, народилася маленька дівчинка. Її народження було дивом, бо довгі роки Анна не могла завагітніти. Дівчинку назвали Марією, і вона в майбутньому мала стати матір’ю Спасителя – Іїсуса.

В День народження Діви Марії в церквах проходять особливі служби, присвячені Богородиці, а віряне притримуються традицій – як церковних, так і народних.

Різдво Пресвятої Богородиці

Источник: instagram @pravoslavnoe_obozrenie

Що неможна робити в день Різдва Пресвятої Богородиці

 • Категорично заборонено в цей день працювати. Таку заборона в наши дні виконати не просто, тому є невелике уточнення – під забороною важка праця, неможна робити генеральне прибирання в домі.
 • Викидати крихти з обіднього столу. Якщо ви сметете залишки їжі, варто висипати їх пташкам або домашнім тваринам.
 • Неможна споживати м’ясо та м’ясопродукти – 8 вересня, на Різдво Пресвятої Богородиці, встановлено одноденний піст.
 • В це важливе свято неможна споживати алкоголь в буд якому вигляді, в тому числі пиво та слабоалкогольні напої.
 • Неможна лихословити, влаштовувати скандали, сваритися з близькими і сварити дітей. В день Різдва Богородиці думки мають бути світлими і чистими – залиште сварки на потім.
Різдво Пресвятої Богородиці

Источник: instagram@78jelena

Что можно і що потрібно робити в Різдво Пресвятоі Богородиці

 • В народі Різдво Пресвятої Богородиці це ще й рубіж, що знаменує завершення сбору врожая. До цього дня селяне намагались прибрати все, що ще залишилося в полях і на городі, а пасічники починали готувати вулики до зими.
 • Традициійо на Різдво Пресвятої Богородиці, накривали столи, запрошували рідних та друзів. Хазяйки выпікали хліб та пироги, прикрашали їх буквами «Р» и «Б» («Різдво Богородиці»).
 • Хоча в цей день церква рекомендує відмовитися від м’яса та вина, проте рибу їсти дозволяється.
 • Різдво Пресвятої Богородиці вважаєть жіночим святом, тому деякі традиціі пов’язанісаме с жіночими бажаннями. Так наші предки вірили, якщо жінка вмиється водою з відкритої водойми до світанку 21 вересня, вона надовго збереже красу і молодість, а неодружені дівчата в цьому році знайдуть судженого.
 • Ранок Різдва Пресвятої Богородиці віряне повинні починати з відвідування церкви, де в цей час проводять особливу службу.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты