Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="226923"]
Досуг, Материалы на украинском языке
 • Скидки только для наших читателей
 • Скидки только для наших читателей

Різдво Пресвятої Богородиці: що можна, що заборонено робити

Old date:
Current date: 2021.01.23
New date: 2019.09.20
0
Один з дванадцяти найважливіших християнских свят— Різдво Пресвятої Богородиці, вірячи православної церкви відмічають щороку 21

Один з дванадцяти найважливіших християнских свят— Різдво Пресвятої Богородиці, вірячи православної церкви відмічають щороку 21 вересня.

Різдво Пресвятої Богородиці

Источник: instagram @pravoslavnoe_obozrenie

В цей день, 21 вересня (8 вересня за григоріанским календарем), в родині Анни та Иоакима, добропоряднихх ізраильтян, народилася маленька дівчинка. Її народження було дивом, бо довгі роки Анна не могла завагітніти. Дівчинку назвали Марією, і вона в майбутньому мала стати матір’ю Спасителя – Іїсуса.

В День народження Діви Марії в церквах проходять особливі служби, присвячені Богородиці, а віряне притримуються традицій – як церковних, так і народних.

Різдво Пресвятої Богородиці

Источник: instagram @pravoslavnoe_obozrenie

Що неможна робити в день Різдва Пресвятої Богородиці

 • Категорично заборонено в цей день працювати. Таку заборона в наши дні виконати не просто, тому є невелике уточнення – під забороною важка праця, неможна робити генеральне прибирання в домі.
 • Викидати крихти з обіднього столу. Якщо ви сметете залишки їжі, варто висипати їх пташкам або домашнім тваринам.
 • Неможна споживати м’ясо та м’ясопродукти – 21 вересня, на Різдво Пресвятої Богородиці, встановлено одноденний піст.
 • В це важливе свято неможна споживати алкоголь в буд якому вигляді, в тому числі пиво та слабоалкогольні напої.
 • Неможна лихословити, влаштовувати скандали, сваритися з близькими і сварити дітей. В день Різдва Богородиці думки мають бути світлими і чистими – залиште сварки на потім.
Різдво Пресвятої Богородиці

Источник: [email protected]

Что можно і що потрібно робити в Різдво Пресвятоі Богородиці

 • В народі Різдво Пресвятої Богородиці це ще й рубіж, що знаменує завершення сбору врожая. До цього дня селяне намагались прибрати все, що ще залишилося в полях і на городі, а пасічники починали готувати вулики до зими.
 • Традициійо на Різдво Пресвятої Богородиці, накривали столи, запрошували рідних та друзів. Хазяйки выпікали хліб та пироги, прикрашали їх буквами «Р» и «Б» («Різдво Богородиці»).
 • Хоча в цей день церква рекомендує відмовитися від м’яса та вина, проте рибу їсти дозволяється.
 • Різдво Пресвятої Богородиці вважаєть жіночим святом, тому деякі традиціі пов’язанісаме с жіночими бажаннями. Так наші предки вірили, якщо жінка вмиється водою з відкритої водойми до світанку 21 вересня, вона надовго збереже красу і молодість, а неодружені дівчата в цьому році знайдуть судженого.
 • Ранок Різдва Пресвятої Богородиці віряне повинні починати з відвідування церкви, де в цей час проводять особливу службу.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал
Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: