Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="213715"]
Досуг

На шляху до успіху: 7 найщасливіших імен для хлопчиків

0
Усі ми знаємо, що як корабель назвеш, так він і попливе. Правильно підібране ім'я для вашого хлопчика забезпечить йому гарний почато

Усі ми знаємо, що як корабель назвеш, так він і попливе. Правильно підібране ім’я для вашого хлопчика забезпечить йому гарний початок в його майбутній подорожі по життю. Існує близько 150 тисяч чоловічих імен. Кожне з них особливе, тому що має своє походження і по-різному впливає на людину. 

імена для хлопчиків

Джерело: instagram @fansy_kids

Пропонуємо вам невеликий перелік імен для хлопчиків, які можуть позитивно вплинути на долю малюка, наповнюючи його життя успіхом і щастям.

Михайло

Дуже милий і чарівний малюк, з дитинства виділяється своїми розумовими здібностями. «Рівний, подібний до Бога», «іспрошений у Бога» — ось що означає це ім’я в перекладі з давньоіудейскої мови. Мишко любить порядок, всіляко до нього прагне.

Він дуже чутливий, тому кожна дрібниця для нього може виявитися важливою. Сильно цінуює дружбу, спілкування для нього — один з головних пріоритетів у житті. Достатньо спрямована особистість, яка може домогтися чого хоче.


Цінує мистецтво, може побачити те, що не бачать інші. Гармонійне поєднання всіх цих якостей може забезпечити такій дитині щасливе життя.

Михайло значення імені

Джерело: instagram @fansy_kids

Олексій

Він завжди впевнений у своїх силах, тому буде робити все можливе, щоб домогтися бажаного успіху. У перекладі з давньогрецької мови ім’я Олексій означає — «оберігає», «захисник».

Олексій — це досить активний малюк, він може похвалитися добре розвиненою інтуїцією. Любить чесність і справедливість, завжди намагаючись їх дотримуватися в своїх діях.

Хлопчик з таким ім’ям цікавиться всім, що потрапляє йому до рук. Навіть проста дрібниця може стати для нього особливою. Успіх, а головне щастя — це звичайна справа для Альоші, тому що він має великі розумові здібності, особливо — відмінну пам’ять.

Віктор

Одне з найвдаліших імен для хлопчика, такий малюк виділяється великою любов’ю і повагою до людей, які йому дійсно важливі. «Переможець» — такий переклад цього імені з латинської мови.

Віті можуть бути спрямованими і рішучими особистостями. Задумавши щось, цілком здатні відразу кинутися це реалізовувати. Такі хлопчики також можуть виділятися своєю любов’ю до пригод і авантюр. Незважаючи на це, вони здатні проявляти терпіння і рівновагу там, де це необхідно.

Чоловік з таким ім’ям готовий прийти на допомогу, зробити все, щоб його кохані люди були щасливі і задоволені. Легко досягають успіху, коли треба проявити свою винахідливість.

Віктор значення імені

Джерело: instagram @fansy_kids

Іван

Дуже цінуює чесність, тому намагається не засмучувати себе зневажливим ставленням до цієї якості. Ім’я Іван в перекладі з давньоіудейської мови — «помилуваний Богом».

Іван може похвалитися своєю витривалістю і прагненням до успіху, тому навіть найскладніші перешкоди — не проблема. Він знає, як досягти бажаного результату. Така дитина дуже цінує спілкування. Все це дає можливість Іванові не забувати про дружбу, навіть в найскладніших ситуаціях. Отримати допомогу від нього — просто, якщо ви дійсно для нього важливі. Таким чином, чесність і прагнення досягти успіху забезпечить такій дитині хороше майбутнє.

Анатолій

Щастя завжди ходить поруч з такою дитиною, тому що для неї характерні незвичайна завзятість і велике терпіння. «Світанок», «схід сонця», «східний» — ось такі варіанти перекладу цього імені з давньогрецької мови.

Толя, як ніхто інший, цінує дружбу ще з самого дитинства. Малюк може бути врівноваженим і спокійним, хоча незабаром цілком можливий прояв запальної поведінки. Анатолій вміє правильно оцінити свої сили, тому успіх завжди з ним.

Він хоче, а головне — може, домагатися бажаного результату. Дотримання принципів і правил, добре розвинені інтуїція і розум, незвичайна винахідливість — все це присутнє такому хлопцю.

Анатолій значення імені

Джерело: instagram @fansy_kids

Сергій

Вміє радіти всьому, що його оточує, а також цінувати навіть маленькі результати. За однією з версій походження, ім’я Сергій виникло від римського родового імені, а з латинської означає «знатний», «високий».

Чоловіки з ім’ям Сергійоб’єднують в собі протилежні якості, які проявляються в різні моменти їхнього життя. Залежно від ситуації, вони можуть бути ніжними і добрими, а також твердими в рішеннях і непередбачуваними.

Ще з самого дитинства хлопець любить дізнаватися щось нове для себе і не переносить самотності. Сергій любить великі компанії, де він ніколи не залишається непоміченим. Вже при першій зустрічі він дивує своїх співрозмовників розумом і логікою так, що його запам’ятовують надовго.

Олег

Здатність аналізувати дає йому можливість приймати правильні рішення, не дивлячись на досить критичну ситуацію. За однією з версій походження, це ім’я виникло від давньоскандинавського імені Helgi. Чи означає в різних варіантах: «святий», «священний», «ясний», «світлий».

Олег любить порядок, послідовність, акуратність. Виходячи з цього, в його житті майже не існує хаосу. Він уважно ставиться до вибору всього, що стосується його життя.

Така дитина нерідко виявляє великі розумові здібності, вчиться відстоювати свою точку зору, незважаючи на те, що рідко прагне займати лідерські позиції. Якщо Олег вибирає собі друга, то вибирає надовго. Таким чином, об’єднавши аналітичні здібності і акуратність, така дитина може досягти великих результатів в житті.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты