Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="277126"]
Дом

Як очистити свій будинок від негативної енергії святою Водохресною водою

Old date:
Current date: 2023.02.09
New date: 2023.01.18
0
Про силу святої Водохресної води знає багато хто. Але більшість людей залишають її «про запас». Особливо це відбувається у сім'ях з

Про силу святої Водохресної води знає багато хто. Але більшість людей залишають її «про запас». Особливо це відбувається у сім’ях з маленькими дітьми. Тим часом святу Водохресну воду можна і потрібно використовувати з величезною користю для всіх членів сім’ї в день Водохреща. 

вода

Джерело: freepik

Використовуйте святу Водохресну воду, щоб очистити свій будинок на Водохреща від негативної енергії, яка збирається у всіх без винятку будинках та квартирах. Зробити це нескладно, а дихати після такого мініобряду у будинку буде набагато легше.

Запропонуйте кожному члену сім’ї зробити кілька ковтків святої Водохресної води, принесеної з церкви. Вода зробить свою справу, навіть якщо людина не вірить у Бога. У закони енергетики не треба вірити, вони працюють просто тому, що є.

Потім окропіть своє житло святою Водохресною водою, обходячи його за годинниковою стрілкою. Всі сварки, які були у вашому будинку, образи, навмисні й ненавмисні сердиті слова, заздрісні погляди не дуже добрих гостей, а також значна частина негативної енергії, яку всі ми приносимо з, наприклад, громадського транспорту та з ринку, осідає по кутках наших осель. . І підгодовується нашою життєвою енергією. Очистить свій будинок від цього.


Хрещення

Джерело: [email protected]

Для цього станьте біля вхідних дверей і, дотримуючись лівого боку приміщення, йдіть у глиб своєї квартири. Обходячи квартиру або будинок, кропіть її правою рукою і вимовляйте слова «В ім’я Отця і Сина і Святого Духа, окропленням води сея священні втечу нехай обернеться всяке лукаве бісівське дійство, Амінь».

Якщо ці слова видаються вам складними і навіть трохи смішними, не справжніми, вимовляйте інші, близькі за змістом. Адже головне не в словах, а в тому, щоб вони йшли від серця, були овіяні дуже чистою, світлою, радісною, мирною психічною енергією вашої душі. Закінчити цей маленький обряд необхідно біля вхідних дверей.

І постарайтеся в день Водохреща 2023 не тільки не сваритися, але навіть вимовляти не дуже добрі слова. Проживіть день у чистоті, щоб зрозуміти, як це здорово!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Метки:
водохреща
Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты