Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="277139"]
Здоровье семьи

Лікування водохресною водою: 10 порад, як використовувати святу воду

0
На Хрещення Господнє, яке щорічно відзначається 19 січня, в народі існує традиція очищатися за допомогою купання в ополонці та прин�

На Хрещення Господнє, яке щорічно відзначається 19 січня, в народі існує традиція очищатися за допомогою купання в ополонці та приносити додому святу воду. Остання, подейкують, має лікувальні властивості. 

Користь святої води

Джерело: freepik

Розповіді про силу хрещенської святої води передаються з покоління до покоління. Відомо, що вода, освячена в Хрещенський святвечір, 18 січня, і в саме в свято Водохреща, 19 січня, отримує абсолютно однакові властивості та силу. За доданнями вона стає джерелом Божої благодаті.

Багато хто вірить у цілющі властивості святої води. Так, святинею благословляють мандрівника, окроплюють дітей, освячують будинок від нечистої сили тощо. Проте не варто думати, що водохресна вода позбавляє від всіх хвороб і проблем.

Ми зібрали 10 порад щодо застосування водохресної води.

ЯК ВИКОРИСТАТИ СВЯТУ ВОДУ

1. Після повернення з храму обов’язково окропіть святою водою всі кути свого будинку, читаючи під час ритуалу молитву. Таким чином житло отримає захист від нечисті та злих духів.


2. Щоб у дорозі вас завжди супроводжував янгел-охоронець, окропіть освяченою водою свій автомобіль.

3. На Хрещення Господнє пийте святу воду протягом дня, а ось в інші дні її краще вживати натщесерце. Роблячи кілька ковтків, слід думати про хороше і молитися за здоров’я, і ​​тоді на ваше здоров’я зійде Божа благодать.

4. Можна помастити святою водою хворі місця. Контакт зі святинею допоможе отримати благословення на зцілення.

5. Не варто набирати воду про запас, адже з часом вона втрачає свої магічні властивості. Священники називають це «ув’язненням святині».

Користь святої води

Джерело: Pixabay

6. Посудину зі святою водою краще зберігати поруч з іконами та іншими освяченими предметами. При цьому воду рекомендується не просто зберігати, а регулярно вживати. Щоб вона справді допомагала, її слід пити з чистими помислами та надією.

7. Якщо до звичайної води додати трохи святої, вона теж стане чудодійною. Підозрюєте, що вас наврочили? Прочитайте молитву і вмийтеся святою водою.

8. Якщо ваша дитина погано спить, вередує, відмовляється їсти, вмийте водою її. Не зайвим буде прийняти трохи усередину.

9. Зазвичай свята вода не псується. Якщо раптом у ній почалися природні процеси розкладання, це означає, що вона втратила святі властивості. У такому випадку потрібно вилити воду . Це може бути спеціальне місце у храмі або річка.

10. Максимальну користь вода на Водохреща принесе. Сходіть до церкви, випийте води, помоліться або відвідайте Сповідь.

Лікувальні властивості святої води проглядаються у вірі людини, у її покаянні. Вважається, що кожен, хто користується цією водою, бере на себе освячення та благодать. Користуйтеся святою водою розумно і дбайливо — тоді вона діятиме на вас із чудовою силою.

Джерело 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAМетки:
водохреща
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты