Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="221606"]
Материалы на украинском языке
 • Скидки только для наших читателей
 • Скидки только для наших читателей

Як прибрати живіт після пологів: 5 порад для боротьби з діастазом

Old date:
Current date: 2021.04.22
New date: 2019.08.08
0
Після пологів багато мам зіштовхуються з проблемою розбіжності прямих м'язів живота або діастазом. Давайте дізнаємося, які є спосо

Після пологів багато мам зіштовхуються з проблемою розбіжності прямих м’язів живота або діастазом. Давайте дізнаємося, які є способи позбавлення від цієї проблеми і про її профілактику!

Як прибрати живіт після пологів

Джерело: instagram @zyryanov.school

Під час вагітності м’язи преса розходяться в сторони, з’єднувальні сухожилля натягуються, дозволяючи животику рости. При нормальному кровообігу і достатньому вмісту колагену, після пологів відстань між прямими м’язами повертається в норму. Але, на жаль, так відбувається не завжди.

Діастаз живота поділяють на три стадії:

 • 2-5 см розбіжності
 • 5-10 см
 • більше 10-ти см.
Як прибрати живіт після пологів

Джерело: Instagram @stephynow

ДІАСТАЗ: ЧИ БУДЕ ВІН У ВАС?

Якщо ви хочете наперед визначити, чи буде у вас діастаз, то це не так легко. Схильність до діастазу залежить від таких факторів:

 • генетика — якщо у вашої мами і бабусі була така проблема, то у вас, ймовірно, теж буде;
 • спосіб життя;
 • ступінь «спортивності» тіла;
 • розвиток вагітності — якщо під час вагітності ви набрали більше 12 кг, то є ризик, що диастаз після пологів з’явиться.

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО У ВАС ДІАСТАЗ М’ЯЗІВ ЖИВОТА?

Діастаз живота добре видно навіть неозброєним оком. Якщо ви ляжете на підлогу рівно і напружите живіт, то зможете намацати відстань між прямими м’язами. Також можете лягти, відірвавши лопатки від поверхні, і подивитися на свій прес: якщо він у вигляді «будиночка», значить ця проблема вас наздогнала.

Як прибрати живіт після пологів

Джерело: Instagram @stephynow

ЩО РОБИТИ?

Потрібно ретельно стежити за своїм тілом, адже діастаз не проходить сам по собі, а навпаки — може тільки збільшуватися. А це вже загрожує деформацією внутрішніх органів і опущеними деяких з них.

Щоб запобігти цій проблемі, потрібно задуматися про неї ще до вагітності: займатися спортом, особливо приділяти увагу пресу, правильно харчуватися, споживати продукти з великою кількістю білку і амінокислот.

ЯКЩО ПРОФІЛАКТИКА ВЖЕ НЕ ДОПОМОЖЕ

Якщо після пологів ви побачили, що проблема діастаза з’явилася, у вас є всього пара місяців, щоб це виправити. Для цього вам потрібні спеціальні вправи, які не створюватимуть внутрішньочеревного тиску. Активно їжте м’ясо і амінокислоти, які допомагають «будувати» м’язи і сухожилля.

Якщо ж після пологів пройшло вже більше 3-х місяців, потрібно терміново брати себе в руки і діяти. На жаль, без оперативного втручання цю проблему не вирішити, але можна знизити ризик опущення органів — качати м’язи спини. Також важливо створити міцний каркас з м’язів, працюючи над прямими м’язами живота, косими і зубчастими м’язами.

Як прибрати живіт після пологів

ДжерелоInstagram @stephynow

ПРОТИ ДІАСТАЗА ДОПОМОЖУТЬ

 1. Щоденні вправи, які не створюють внутрішнього тиску ( «вакуум» живота, дихальна гімнастика, напівкручування, планки), вправи для найширших м’язів спини і грудних м’язів.
 2. Продукти з великим вмістом колагену і вітаміну Е, наприклад: яловичина, індичка, лосось, морепродукти, морква, капуста, горіхи, оливки, шпинат.
 3. Зміцнення судин і дренаж лімфи: контрастний душ, скраби, обгортання для тіла.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: