Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="272374"]
Материалы на украинском языке

Як отримати електронну картку учня в Києві

0
В Києві проїзд у траспорті для школярів залишається безкоштовним. Однак для цього до 1 березня потрібно оформити електронну картку

В Києві проїзд у траспорті для школярів залишається безкоштовним. Однак для цього до 1 березня потрібно оформити електронну картку учня.

Електронна картка учня

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. За його словами, новий електронний документ вже оформлено та видано майже для половини учнів. Його навіть можна додати до мобільного додатку «Київ Цифрової» та використовувати через смартфон.

Як діє електронний учнівський квиток

Електронний учнівський квиток – це індивідуальна картка, у якій містяться всі персональні дані школяра. А саме — прізвище, ім’я та по-батькові, цифрове фото, назва навчального закладу, номер, дата видачі та термін дії квитка, а також унікальний штрих-код. Завдяки останньому учень зможе спокійно їздити у транспорті, прикладаючи картку до валідатора. У цьому і полягає відмінність електронного квитка від учнівської «книжечки».


gorodkiev.com.ua

Паперові учнівські діятимуть до кінця грудня 2022 року. Терміни виготовлення нових варіантів, за даними КМДА, коливаються в межах від кількох днів до кількох тижнів.

Як оформити електронний учнівський квиток

Займатися оформленням учнівської картки мають батьки. Щоб замовити електронний квиток учня, потрібно зареєструватися на сайті scard.kyivcity.gov.ua та у переліку столичних школярів знайти картку своєї дитини. Потім приєднати її до свого облікового запису та замовити виготовлення картки.

Заявка не буде опрацьована, поки дані не підтвердить працівник школи, в якій навчається ваша дитина. Через це часто виникають затримки. Якщо ви бачите, що заявка не пішла в роботу, потрібно вирішувати це питання зі школою.

Ще однією перепоною може стати відсутність даних про дитину. Така проблема виникає, якщо школа подала не всю інформацію про школярів. У такому випадку теж треба звертатися до адміністрації навчального закладу.

Коли документ буде готовий, батькам прийде повідомлення на пошту (вказується під час реєстрації на сайті). Забирати електронний учнівський квиток потрібно у школі.

В КМДА планують розширити можливості картки. У майбутньому її також можна буде використовувати для оплати харчування чи контролю батьками відвідування та оцінок учня.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
дети школа
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты