Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="268447"]
Материалы на украинском языке

Як обрати валізу для дитини: 6 критеріїв

Old date:
Current date: 2023.01.26
New date: 2021.08.27
0
Спортивні змагання, поїздки в табір або до бабусі на дачу - в житті дитини є події, які вимагають роз'їздів, а значить їй точно потріб

Спортивні змагання, поїздки в табір або до бабусі на дачу — в житті дитини є події, які вимагають роз’їздів, а значить їй точно потрібна особиста валіза. Ми дізналися, як правильно підібрати валізу для дитини.

Купити валізу для дитини

Джерело: freepik

Нерідко діти при покупці такої речі, як чемодан, орієнтуються на своїх батьків, адже для них це невеликий крок до дорослішання. Так що не забувайте ділитися з дітьми своїми рекомендаціями і прислухатися до їх вибору.

При виборі валізи для сина чи доньки діють ті ж правила, що і при покупці дорослого. Ми дізналися про головні критерії у бренду https://puccini.ua/

1. Місткість

Якщо дитина віком до 10 років, то їй підійде маленький тканинний чемоданчик з різними принтами. Якщо ж старшого віку, то можна орієнтуватися на варіанти для дорослих. Таким чином ви зробите покупку довготривалою.


Одну з ключових ролей при виборі валізи грає її місткість. Віддавайте перевагу тому чемодану, в який влізуть не тільки речі. Це можуть бути іграшки, спортивне спорядження, гаджети, книги.

2. Міцність

Є два варіанти валіз — тканинні і пластикові. За ціновою категорією вони майже не відрізняються, а от по міцності і довготривалості ще й як. Для дитини рекомендується вибирати пластиковий. Він запросто витримає вагу, якщо дитя, наприклад, захоче посидіти на ньому під час очікування поїзда або літака.

Як обрати чемодан для дитини

Джерело: freepik

3. Стійкість до навантажень та ушкоджень

Щоб обрати стійкий і міцний чемодан, зверніть увагу на матеріал виготовлення. Колеса повинні бути з силікону або поліуретану — тоді вони не зламаються під тягарем речей. А наявність поворотних коліщаток дозволить без проблем рухати навіть навантажений чемодан.

Для безпеки і цілісності речей дитини краще придбати валізу з пластиковим корпусом. Вона забезпечує захист від будь-яких пошкоджень. Крім того, в таку валізу можна акуратно скласти речі в розгорнутому вигляді.

4. Привабливість

Дизайн валізи — один з головних критеріїв серед дітей. Залиште право вибору за дитиною, але не забувайте про важливість довгостроковості придбання. Діти ростуть, їх смаки змінюються, тому краще віддавати перевагу однотонним варіантам. З різноманітністю яскравих кольорів у бренду https://puccini.ua/ можна підібрати валізу для дитини на будь-який смак і колір.

Критерии выбора чемодана

Джерело: freepik

5. Маневреність

Який би гарний дизайн у валізи не був, та якщо вона важка, то це не ваш варіант. Дитина повинна самостійно котити валізу, адже вона її головний користувач. Якщо ж чемодан перевертається або важко пересувається, то краще пошукати іншу.

6. Ручки

Рекомендується обирати комфортну у використанні валізу. Вона повинна мати широкі ручки для ручного перенесення і висувну ручку.

Рано чи пізно батькам доводиться нести або котити валізу дитини, тому висувна ручка має висуватися ще й під зріст дорослої людини. У зворотному випадку вам доведеться нести чемодан, що буде дискомфортно.

Не забудьте перевірити стан ручки під час придбання, адже якщо вона буде погано функціонувати, то дитині буде важко користуватися валізою.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты