Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="272978"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

Світ без війни: українські жінки розпочали антивоєнний флешмоб (ФОТО)

0
У зв'язку з останніми подіями стосовно війни українські жінки та мами запустили масовий флешмоб, яким нагадують чоловікам про важл

У зв’язку з останніми подіями стосовно війни українські жінки та мами запустили масовий флешмоб, яким нагадують чоловікам про важливість людського життя.

«Якби чоловіки знали, як цьому світові даються люди, вони б ніколи не замишляли війну» — з таким гаслом започаткувала новий інстаграм-челендж блогерка Анна Оксеніч.

Мета флешмобу — нагадати про цінність людського життя, яке легко втратити під час військових дій.


Джерело: instagram.com/nyura_nyura

«Хто б міг подумати, що стільки прекрасних жінок розділять зі мною ці думки та емоції. Життя треба жити та творити. І ми продовжуватимемо це робити незважаючи ні на що. Можна виграти матч, гру, олімпіаду, лотерею, але не війну. У ній програють завжди усі. Почуйте!» — поділилася власними поглядами Анна.

Ідея блогерки викликала чималий відгук серед українських жінок. Користувачки почали ділитися власними фотографіями під час вагітності чи вже з дітками на руках, нагадаючи, що життя — безцінне. А поширити флешмоб допоміг хещтег #cвітбезвійни

Джерело: instagram.com/ilonagvozdevа

«На підтримку миру і життя без війни! Господи, дай нам сили це пережити!» — написала Ілона Гвоздьова.

Джерело: instagram.com/dasha_she_

Джерело: instagram.com/v.tokhtarits0202

Джерело: instagram.com/tatiana_andrusenko_

Джерело: instagram.com/spichak_mary

Джерело: instagram.com/masha.vetto

Джерело: instagram.com/kushnir.web

Джерело: instagram.com/olhatikhon

«Якби політики розуміли і знали, як складно цьому світові дістаються люди — вони б ніколи не затівали війни. І нехай я відійду від початкового тексту цього челенджу, такий текст буде правдивішим у реаліях сучасного часу», — прокоментувала ситуацію фотограф з Дніпра Ольга у своєму блозі instagram@olhatikhon.

Джерело: instagram.com/galacosta

Нагадаємо, останні кілька тижнів українцям доводиться перебувати в центрі інформаційної війни стосовно ситуації на окупованих територіях Донецької та Луганської області. А після визнання Путіним незалежності так званих ДНР та ЛНР, за даними політичних експертів, ще більше зросла загроза повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Ми закликаємо не панікувати і за можливості менше читати новини на тему війни, особливо якщо вони підвищують у вас рівень тривоги. Зберігайте контакт з реальністю. Живіть, насолоджуйтесь власним життям та сподівайтеся на мир.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты