Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="274956"]
Материалы на украинском языке

Як Фундація Дім Рональда МакДональда допомагає українським родинам: звіт за тиждень

Old date:
Current date: 2022.07.03
New date: 2022.06.24
0
Фундація Дім Рональда МакДональда продовжує допомагати українцям, що потерпають від війни. Ваша підтримка допоможе постраждалим

Фундація Дім Рональда МакДональда продовжує допомагати українцям, що потерпають від війни. Ваша підтримка допоможе постраждалим сім’ям отримати важливі продукти харчування, а лікарням — життєво необхідне медичне обладнання.
Минулого тижня українці відчували нашу з вами підтримку. Унаслідок ворожих обстрілів Миколаєва та Миколаївської області було пошкоджено водогін, яким здійснюється постачання води до міста. Щоб підтримати мешканців, ми закупили та передали 19 тисяч літрів питної води. Сума допомоги склала 99 521 грн.


Пральну машину отримав Спеціалізований психоневрологічний дитячий будинок № 3 «Сонечко» у місті Одеса. Тут виховуються діти-сироти та з особливостями, а також здорові діти. Професійна пральна машина значно полегшить догляд за ними і дозволить прати великі об’єми одягу (93 800 грн).


Зараз гостро стоїть необхідність в проведенні практичних тренінгів надання першої невідкладної допомоги. Такі навички можуть врятувати чиєсь життя, особливо в умовах війни. Для якісного навчання ми передали два манекени Ніжинському медичному коледжу (28 005 грн).

Миколаїв продовжує приймати вагітних жінок з регіонів поруч. Через навантаження пологові будинки міста потребують додаткового обладнання. Фундація придбала для Пологового будинку №2 фетальний монітор, що дозволить комфортно спостерігати за станом майбутніх мамочок (26250 грн).


«Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті» приймає сотні поранених українців. Щоб допомогти постраждалим, ми передали медзакладу хірургічний світильник і комплекс моніторування стану пацієнта (на 99 680 грн).


6 140 родин отримали набори з продуктами харчування (на суму 2 523 540 грн). Ми передаємо набори через адміністрації, громадські та благодійні організації на місцях. З самого початку війни підтримку відчули 41 747 сімей.

Сімейні кімнати Рональда МакДональда продовжують дарувати комфорт у дитячих лікарнях Києва, Сум, Львова, Вінниці. За минулий тиждень 635 разів важкохворі дітки були поруч із батьками у кімнатах. За весь час війни — 2281 раз.


Ми отримуємо багато прохань про допомогу. Долучайтеся, допоможіть українцям почуватися в безпеці та відчувати нашу з вами підтримку!


Зробити внесок⇒


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x