Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="249262"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Всеукраїнський конкурс для вчителів-інноваторів: призовий фонд 150 000 грн

Old date:
Current date: 2021.07.31
New date: 2020.06.18
0
Закінчується реєстрація на Всеукраїнський конкурс для вчителів-інноваторів – Teacher CUP. Вже більше 1200 вчителів зі всієї України пода

Закінчується реєстрація на Всеукраїнський конкурс для вчителів-інноваторів – Teacher CUP. Вже більше 1200 вчителів зі всієї України подали заявку на участь. Реєстрація відкрита до 17 липня. 

Призовий фонд конкурсу – 150 000 грн. Спеціальний грант на 50 000 грн. від фонду Олени Пінчук і проекту «Я зможу», який спрямований на жінок-інноваторів з невеликих міст із населенням до 250 000 осіб. Переможців і фіналістів чекають грошові призи, гранти на навчання і цінні подарунки. 

Головна мета конкурсу – підтримати шкільних вчителів в складний для них час, звернути увагу суспільства на їх досягнення і поділитися успішними кейсами з усією країною. Методології, технології, підходи – усе це в структурі кейсів може бути систематизовано і представлено на загальне використання. Це неймовірна можливість, яку не можна упустити. Карантин закінчиться, але досвід, який придбало педагогічне співтовариство, не має бути загублений, а сили і енергія, які були витрачені, мають бути відмічені нагородою.

Хто може взяти участь: будь-який шкільний учитель, який використовує у своїй роботі інноваційні підходи, сучасні технології, інноваційні освітні практики. 

Конкурс організований Комп’ютерною Академією ШАГ і проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України і Міністерства цифрової трансформації України. Партнери конкурсу: мережа фитнес-клубов для жінок «FitCurves», ZNO.ua – лідер по підготовці до ВНО в Україні. 

Детальна інформація розміщена на сайті: https://teachercup.com.ua/

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: