Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="243103"]
Материалы на украинском языке

Вчені розповіли, що допоможе уникнути тяжкої пневмонії при коронавірусі

Old date:
Current date: 2023.03.27
New date: 2020.04.16
0
Незважаючи на те, що пік пандемії коронавіруса в Китаї вже пройшов, місцеві вчені продовжують активно вивчати природу вірусу, щоб п

Незважаючи на те, що пік пандемії коронавіруса в Китаї вже пройшов, місцеві вчені продовжують активно вивчати природу вірусу, щоб повністю дослідити, зрозуміти його принцип дії і в майбутньому знайти вакцину.

коронавірус

Джерело: freepik

Нещодавно китайські вчені прийшли до важливих висновків — існують ліки, які можуть допомогти уникнути важкої форми пневмонії при захворюванні COVID-19. Прийти до певних висновків допомогли дослідження, проведені з більш, ніж 550 людьми, які перехворіли на коронавірус.

Завдяки дослідженням вчені змогли відстежити, як на перебіг коронавіруса впливають препарати арбідол, лопінавір, хлорохін і інтерферон-альфа. Важливо, що саме ці ліки давали пацієнтам, що страждають супутніми захворюваннями, такими як цукровий діабет, мають проблеми з серцево-судинною системою. Тим, хто до того ж має проблеми з тиском, давали для лікування інгібітори ACEI і ARB.

 коронавірус

Джерело: freepik

Після проведення всіх наукових експериментів стало зрозуміло, що противірусні препарати малоефективні в лікуванні COVID-19, а ось інгібітори ACEI і ARB допомагають уникнути важких форм пневмонії, як ускладнення, яке дає коронавірус.


Дослідження показали, що серед тих, хто приймав ці інгібітори, з важкою формою пневмонії зіткнулися тільки 6,3%. А ось ускладнення від коронавіруса серед тих, хто приймав інші препарати, зафіксовані майже в 33% випадків.

Поки що це попередні результати і більш точні дані можна буде отримати вже після проведення додаткових досліджень, але вже отримана інформація може стати стати справжнім проривом в питаннях лікування коронавіруса у всьому світі.

 коронавірус

Джерело: freepik

Нагадаємо, що в Україні епідемія коронавіруса набирає свої оберти і пік захворювань прогнозують вже в найближчі дні. А поки влада закликає всіх бути свідомими, залишатися на самоізоляції і не виходити з дому без крайньої необхідності.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты