Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="220543"]
Материалы на украинском языке
 • Скидки только для наших читателей
 • Скидки только для наших читателей

Вчені назвали овоч, який допоможе підвищити зір краще, ніж морква

Old date:
Current date: 2021.08.02
New date: 2021.01.29
0
Американські вчені в ході дослідження визначили корисний продукт, вживання якого сприятливо позначається на наших очах, і допомаг

Американські вчені в ході дослідження визначили корисний продукт, вживання якого сприятливо позначається на наших очах, і допомагає поліпшити зір.

брокколі користь

Джерело: Fotolia

Ключ до полыпшення зору знайдений — введіть в свій щоденний раціон брокколі! Цей цінний овоч містить з’єднання — індол-3-карбінол, яке здатне очищати клітини нашого організму від токсинів. Це відбувається завдяки активації білків арілуглеводородного рецептора, а це, в свою чергу, забезпечує хімічну детоксикацію сітківки ока.

Поступово, в силу віку рецептори знижуються, паралельно знижується чіткість зору і здоров’я очей, що може привести до погіршення зору, розвитку специфічних захворювань і навіть сліпоти. На жаль, щоб скористатися перевагою важливого з’єднання індол-3-карбінолу, необхідно з’їсти дуже велику порцію брокколі. Тому група вчених з Каліфорнії вирішила добути цілющі молекули, які будуть задіяні для профілактики зорової функції і для здоров’я наших очей. В ході експерименту було отримано з’єднання, яке відповідає властивостям індол-3-карбінолу, але має більш потужний хімічний склад.

корисні властивості брокколі

Джерело: pixabay

Крім того, що броколі є незамінним овочем для здоров’я наших очей, американські вчені називають ще ряд причин, за якими слід ввести брокколі в свій раціон.

7 ПРИЧИН, ЩОБ ВЖИВАТИ БРОККОЛІ

 1. До складу брокколі входять: клітковина, жири, білки; безліч мінеральних речовин, таких як: селен, магній, калій, кальцій, фосфор, залізо і цинк; вітаміни: С, РР, Е, К, U, бета-каротин.
 2. У цьому овочі вміст вітаміну С в півтора рази більший, ніж в апельсині.
 3. У брокколі міститься велика кількість бета-каротину. Приблизно стільки ж, скільки і в таких овочах, як гарбуз і морква. Бета-каротин вважається вітаміном краси.
 4. За вмістом вітаміну U з брокколі може змагатися тільки спаржа. Вітамін U активно бореться з виразками.

   корисні властивості брокколі

  Джерело: Pixabay

 5. Брокколі є продуктом, який рекомендують вживати тим, хто хоче скинути зайву вагу. Вона низькокалорійна, так як в 100 грамах брокколі близько 30 ккал.
 6. Відомо, що підвищений вміст цукру руйнує судини, що сприяє утворенню атеросклеротичних бляшок. У брокколі містяться речовини, корисні властивості яких захищають стінки судин від цих пошкоджень, так що для любителів солодощів та для хворих на цукровий діабет це просто необхідний продукт!
 7. За рахунок фолієвої кислоти, що міститься в брокколі, овоч рекомендують вживати вагітним жінкам, так як ця кислота сприяє швидкому утворенню нових клітин і підтримує їх здоров’я.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: