Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="266030"]
Материалы на украинском языке

В Україні вдруге розпочинається благодійна акція «Години для родини»

Old date:
Current date: 2022.01.28
New date: 2021.05.20
0
У травні БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» другий рік поспіль розпочинає благодійну акцію «Години для родини», щоб підтримат

У травні БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» другий рік поспіль розпочинає благодійну акцію «Години для родини», щоб підтримати родини, діти яких перебувають у лікарнях. В онлайн- магазині можна придбати безцінні хвилини спільного часу для рідних хворих дітей.

Благодійна акція «Години для родини»
Лікарня – це місце, де допомагають хворим. Та для хворої малечі лікарня, де їй доводиться пробути від кількох днів, а іноді й місяців, – це невідома територія, що змушує щохвилини шукати поглядом ласкаві мамині очі. І найціннішою для дитини в цей час стає підтримка рідних.

Тому в дитячих медичних закладах по всій країні БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» облаштовує Сімейні кімнати, щоб батьки і діти могли бути поруч. Такі Сімейні кімнати вже функціонують у дитячих лікарнях Києва, Львова, Сум, Харкова та Вінниці. Для родин перебування в Сімейних кімнатах безкоштовне.


5 хвилин теплих обіймів, 40 хвилин без думок про хворобу, 10 хвилин сміху, 20 хвилин спільного чаювання, 1 година відпочинку для мами – це безцінний час, який ви можете подарувати родинам у лікарні. І щоб він був у рідних, нам із вами час допомагати. Потрібно зробити лише два простих кроки:

Перейти на сайт онлайн-магазину #ГодиниДляРодини. Обрати «товар» на потрібну суму та сплатити її, зробивши благодійний внесок.


“Сімейна кімната – це чудове місце, яке дозволяє відчути себе як удома, і психологічно витримати всі випробування, які проходять батьки з дитиною під час лікування. На своєму прикладі ми переконались, що, опанувавши себе й зібравшись з думками в затишку цього місця, у рази легше вдається пройти непростий шлях лікування дитини й сповнитися вірою в позитивний результат”, – розповідає Володимир, тато маленького Марка, який перебував на лікуванні у Львівській дитячій лікарні “Охматдит”.


#ГодиниДляРодини


Усі кошти, зібрані в межах проєкту, будуть скеровані на утримання Сімейних кімнат у лікарнях України.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты
x